Legalny bukmacher eFortuna rozdaje bonusy swoim użytkownikom za obstawienie zdarzeń z KSW 63. Wystarczy zawrzeć dowolny kupon, aby w przypadku przegranej liczyć na zwrot stawki. Na konto każdego z użytkowników może trafić nawet 100 PLN.

Promocja od bukmachera wFortuna na KSW 63

Promocja od bukmachera wFortuna na KSW 63

Nie da się ukryć, że przed nami bardzo ciekawe starcia podczas KSW 63. Bowiem dojdzie do takich rywalizacji, jak m.in. Kinci vs Solidc, Pawlak vs Janikowski, czy też Stosic vs Andryszak.

Na tą okazję każdy z graczy bukmachera www.eFortuna.pl może skorzystać z limitowanej oferty promocyjnej „Bezpiecznik na KSW 63”, która jest aktywna wyłączni w dniu 4 września.

Bonus do 100 PLN na KSW 63

Zadaniem typerom w promocji „Bezpiecznik na KSW 63” jest zawarcie kuponu SOLO, AKO lub MAXIKOMBI za co najmniej 100 PLN, na którym to muszą być same zdarzenia z KSW 63. Typy mogą pochodzić z oferty przedmeczowej lub „na żywo”.

Darmowy bonus 29 PLN za rejestrację dostępny u bukmachera STS i to bez depozytu. Kod promocji BETONLINE
Darmowy bonus 29 PLN za rejestrację dostępny u bukmachera STS i to bez depozytu. Kod promocji BETONLINE

W przypadku, jeśli zakład okaże się wygrany to super. Cała wygrana znajdzie się na koncie gracza. Natomiast, jeśli typ okaże się przegrany użytkownik otrzyma zwrot 100% stawki, gdzie można otrzymać nawet 100 PLN.

Nowy kod promocyjny eFortunie:

Legalny bukmacher eFortuna online oferuje każdemu graczowi limitowaną ofertę promocyjną na sam start, w której to można otrzymać:

  • pewne 20 PLN za założenie konta bez żadnej wpłaty
  • premię równowartości dokonanie depozytu do 2000 PLN
  • cashback do 210 PLN

Wyżej wymienione bonusy będą aktywne wszystkim typerom pod warunkiem wpisania kodu promocyjnego –> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym. Zaznaczyć jest warto, iż jest to jedyna możliwość, aby to wykonać.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.