Bukmacher LvBet przyzna bonus za dokonanie depozytu. Ponieważ za dokonanie wpłaty za co najmniej 20 PLN każdy gracz otrzyma 50% depozytu na grę w sportach wirtualnych.

Dodatkowa gotówka na grę w sportach wirtualnych

Dodatkowa gotówka na grę w sportach wirtualnych

W tej akcji może wziąć udział każdy gracz, który ma zweryfikowane konto u bukmachera LvBet. Swojego udziału nie trzeba nigdzie zgłaszać, ani się zapisywać.

Ta akcja promocyjna trwa do 29 marca do godz. 23:59. Jednak należy pamiętać, że na jednego gracza przysługuje jeden bonus.

Po dokonaniu depozytu za co najmniej 20 PLN, bukmacher automatycznie przyzna 50% depozytu na grę w sportach wirtualnych. Maksymalnie można otrzymać 100 PLN. Jednak wówczas trzeba dokonać wpłaty za co najmniej 200 PLN.

Darmowy bonus 29 PLN za rejestrację dostępny u bukmachera STS i to bez depozytu. Kod promocji BETONLINE

Otrzymany bonus od bukmachera LVbet będzie można wypłacić pod warunkiem dokonania sześciokrotnego obrotu otrzymaną wartością. Jednak na kuponie mogą znajdować się jedynie zdarzenia ze sportów wirtualnych.


Lvbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.