Bukmacher TOTALBet obchodzi swoje pierwsze urodzinowy działalności na polskim rynku. Z tej okazji zwiększa depozyt dla swoich graczy o 100%! Maksymalnie można otrzymać 500 PLN.

Darmowy bonus za wpłatę u bukmachera TOTALBet

Darmowy bonus za wpłatę u bukmachera TOTALBet

Oferta skierowana jest do tych graczy, którzy posiadają konto u tego bukmachera TOTALBet. Jeżeli jego nie posiadasz to warto jest założyć.

Ponieważ już na start można liczyć na bonus w wysokości 10 PLN za samą rejestrację bez dokonania żadnego depozytu.

Bonus 100% za wpłatę

Gracz, który do końca piątku 5 lipca dokona wpłaty może liczyć na 100% w bonusu od bukmachera. Przykładowo gracz wpłaci 400 PLN drugie tyle otrzyma w formie środków bonusowych. Maksymalnie można otrzymać 500 PLN.

Nie da się ukryć, że warto jest skorzystać z tej promocji tym bardziej, że weekend się zbliża, wiec czeka nas spora ilość wydarzeń sportowych.

bonus na start bez wpłaty

Po zaksięgowaniu wpłaty bukmacher automatyczne przyzna bonus, który trafi na konto użytkownika.

Jednak należy pamiętać, że bonus należy aktywować.

Trzeba to zrobić poprzez dokonaniu obrotu wielkością wpłaty. Należy zagrać kupon/kupony, których kurs łączny będzie wynosił nie mniej niż 2.00, a środki będą pochodzić z konta głównego. Wykluczone jest granie środkami bonusowymi.

Jednak należy pamiętać, że promocja obowiązuje jedynie pierwszej wpłaty!


Bukmacher Totalbet zezwolenie z dnia 22 marca 2018 r. nr PS4.6831.15.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.