Bukmacher TOTALBet nagradza swoich aktywnych graczy, ponieważ przeprowadza promocję Lucky Look, w której to codziennie rozdaje bonusy w wysokości 50 PLN.

Darmowe codziennie bonusy od legalnego bukmachera

Darmowe codziennie bonusy od legalnego bukmachera

Udział w tej promocji mogą wziąć Ci gracze, którzy posiadają zweryfikowane konto u bukmachera TOTALBet, a także wcześniej dokonali minimum jednego depozytu.

Chcąc liczyć na darmowe bonusy nie trzeba nigdzie zgłaszać swojego udziału, ani też się zapisywać.

Losowanie odbywa się codziennie o godz. 16:00, a biorą w nim graczy, którzy danego dnia posiadają aktywny kupon za minimum 1 PLN, np. bukmacher losuje nagrody w dniu 6 czerwca wówczas gracz musi mieć zagrany (aktywny) kupon.

Warto jest pamiętać, że ta promocja trwa do 31 sierpnia 2019.

Wyniki losowanie opublikowane są na stornie bukmachera o godz. 19:00.

„Udało mi się trafić bonus. Sprawdzam dalej może los jeszcze raz do mnie się uśmiechnie.” – pisze ekspert portalu volley24.pl

Gracze, którzy zostali wylosowani przez operatora chcąc odebrać nagrodę muszą zalogować się na stronę operatora w godzinach 19:00 – 20:00 i zaznaczyć opcję „Zapoznałem się z Regulaminem Loterii TOTALbet Lucky Look i odbieram nagrodę”.

Niewątpliwie warto jest śledzić, czy to właśnie my nie zostaliśmy wylosowani. Ponieważ każdego dnia można licyzć na bonus w wysokości minimum 50 PLN.

Gracze, którzy spełnili powyższe warunki promocji, czyli zalogowali się na stronie bukmachera, a także zaakceptowali chęć otrzymania bonusu automatycznie otrzymają środki na grę.

Natomiast w przypadku, kiedy użytkownik nie zdążył odebrać nagrody to ona przechodzi do puli na następy dzień.


Totalbet zezwolenie z dnia 22 marca 2018 r. nr PS4.6831.15.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.