Typujesz rozgrywki Copa America, Mistrzostw Europy U21 lub Pucharu Narodów Afryki? Jak tak, to warto jest skorzystać z promocji bukmachera TOTALBet, który to oferuje darmowy bonus w wysokości 10 PLN na kupon zagrany z tych rozgrywek i to każdego dnia!

Promocja na Copa America, Mistrzostwa Europy U21, Puchar Narodów Afryki u bukmachera TOTALBet

Promocja na Copa America, Mistrzostwa Europy U21, Puchar Narodów Afryki u bukmachera TOTALBet

Ta akcja skierowana jest do wszystkich typerów, którzy posiadają zweryfikowane konto u bukmachera TOTALBet, a poza tym wcześniej dokonali co najmniej jednej wpłaty.

Promocja aktywna jest dla graczy do 19 lipca, a swojego udziału nie trzeba nigdzie zgłaszać, ani też się zapisywać.

Warunek główny jest to zagranie kuponu, na którym będzie znajdować się minimum jedno zdarzenia z dowolnych rozgrywek: Copa America, Mistrzostwa Europy U21 oraz Puchar Narodów Afryki. Dopuszczalne są zarówno kupony pojedyncze jak i wielozdarzeniowe.

bonus na start bez wpłaty

Podczas tej promocji dozwolone są również zdarzenia z oferty przedmeczowej jak i na żywo z tych rozgrywek, ale kurs łączny kuponu nie może być mniejszy niż 2.00.

Stawka za jaką musi zostać zagrany kupon musi dokładnie 49 PLN.

Warto jest pamiętać, że kupon zostać zostać zawarty w dniu trwania promocji, a zostać rozliczony maksymalnie do 48 godzin od momentu kiedy został zagrany.

Bukmacher przyzna codziennie bonus w wysokosci 10 PLN za kupon spełniający powyzsze warunki, np. gracz, który dokona zagrania pięć kuponów otrzyma 50 PLN.

Łączny bonus trafi na konto typera po zakończeniu promocji.

Z tej akcji są wykluczone kupony z wykorzystaną opcją Cash-out oraz zakłady przedmeczowe.

Promocja dla nowych graczy

Bukmacher TOTALBet dla nowych użytkowników oferuje bonus w wysokosci 10 PLN za rejestrację i to bez dokonania żadnej wpłaty.

Natomiast typer, który dokona pierwszej wpłąty może otrzymać nawet 500 PLN w formie bonusu.


Totalbet zezwolenie z dnia 22 marca 2018 r. nr PS4.6831.15.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.