Już dzisiaj, tj. 11 czerwca ruszają Mistrzostwa Świata w piłce nożnej. Na tą okazję bukmacher STS przygotował graczom promocję, w której to zmniejsza ryzyko przegranej.

Bonus od STS na EURO 2020. Zwrot 100% stawki za przegrany kupon

Bonus od STS na EURO 2020. Zwrot 100% stawki za przegrany kupon

Jedyna dzisiejsza konfrontacja będzie miała miejsce w Rzymie, a tam Tucja zagra z Włochami. Typując ten pojedynek każdy z typerów może liczyć na „zakład bez ryzyka”.

Użytkownik, który chce wziąć udział w tej ofercie koniecznie musi się do niej zapisać na stronie www.STS.pl. Nadmienić jest warto, że jest aktywna ona wyłącznie do 11 czerwca do godziny 21:00.

50 PLN na mecz Turcja – Włochy

Warunki wspomnianej oferty promocyjnej są bardzo proste. Wystarczy zawrzeć zakład AKO lub SOLO, na którym to koniecznie musi być typ na pojedynek pomiędzy Turcją z Włochami w ramach EURO 2020.

betclic polska bonus cashback 2020
Legalny bukmacher Betclic – kod promocyjny za darmo

W przypadku, gdy zakład okaże się wygrany to super. Cała wygrana znajdzie się na koncie gracza. Natomiast, jeśli faworyci Cię zawiedli otrzymasz zwrot 100% stawki, aż do 50 PLN.

Bonus bez wpłaty własnej w STS online:

Legalny polski bukmacher STS online oferuje każdemu graczowi limitowaną ofertę promocyjną na start, w której to można liczyć na:

  • pewne 29 PLN za założenie konta bez depozytu
  • bonus 100% wartości dokonanej wpłaty do 1200 PLN

Wyżej wymienione bonusy będą aktywne każdemu graczowi wyłącznie w momencie wpisania kodu promocyjnego –>> BETONLINE podczas rejestracji konta.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12.Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.