W związku 70. Turniej Czterech Skoczni bukmacher STS online nagradza bonusami swoich aktywnych typerów i to bez znaczenia, jak zakłady zostały rozliczone. Na konto każdego użytkownika może trafić nawet 100 PLN.

Extra 100 PLN na Turniej Czterech Skoczni od STS

Extra 100 PLN na Turniej Czterech Skoczni od STS

Owszem Biało – Czerwoni nie prezentują swojej najlepszej dyspozycji od początku sezonu. Jednak trzeba powiedzieć, że nasi zawodnicy maja ogromne możliwości iw każdym momencie są wstanie „odpalić”.

Na przeciw graczom wychodzi legalny bukmacher STS i oferuje on limitowaną ofertę promocyjną „Obstawiaj TCS i zgarnij bonus”, która jest aktywna wyłącznie do 6 stycznia do godziny 23:59.

Pewne bonusy na Turniej Czterech Skoczni

Warunki wspomnianej oferty promocyjnej są proste. Najpierw trzeba dołączyć do akcji na stronie www.STS.pl i zagrać dowolny kupon SOLO lub AKO, na których będą znajdować się same zdarzenia z Turnieju Czterech Skoczni.

Typy mogą pochodzić zarówno z oferty przedmeczowej, ale i na żywo. Dodać jest warto, że kurs łączny kuponu nie może być mniejszy niż 1.85.

bonus na start bez wpłaty

Wysokość otrzymanej premii uzależniona jest wyłącznie od łącznej kwoty zagranych kuponów:

  • Obrót 100 PLN – 20 PLN
  • Obrót 250 PLN – 50 PLN
  • Obrót 500 PLN – 100 PLN

Nadmienić tutaj trzeba również istotny aspekt, a mianowicie fakt, że nie ma znaczenia, jak zakłady zostały rozliczone.

Jaki jest nowy kod promocyjny w STS?

Legalny bukmacher STS online oferuje wszystkim graczom limitowaną ofertę powitalną, w której to już za samo założenie konta typer otrzyma 29 PLN i to bez żadnej wpłaty. Po dokonaniu pierwszego depozytu użytkownik otrzyma premię równowartości 100% do 1200 PLN.

Jednak trzeba mieć na uwadze, ze powyższe bonusy będą aktywne graczom jedynie w momencie wpisania kodu promocyjnego –> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym. Trzeba mieć również na uwadze, że jest to jedyna możliwość, aby to zrobić.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12.Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.