Już w niedzielę 24 marca swój drugi mecz w eliminacjach do EURO 2020 rozegra reprezentacja Polski, która zmierzy się z Łotwą. Z tej okazji bukmacher STS dla swoich graczy ma bonus 40 PLN do odebrania z aplikacji mobilnej.


Odbierz darmową gotówkę na grę u bukmachera

Odbierz darmową gotówkę na grę u bukmachera

Z tej promocji mogą skorzystać gracze, którzy mają zweryfikowane konto u bukmachera STS, a wcześniej nie dokonywały zakładów z aplikacji mobilnej.

Promocja polega na pobraniu najnowszej aplikacji bukmachera STS do dnia 24.03.2019 do godz. 23:59. Bonus można odebrać w sekcji Bonusy i akcje w bocznym menu aplikacji. Bonus o wartości 40 PLN mogą odebrać tylko te osoby, które wcześniej nie grały u tego bukmachera z aplikacji mobilnej.

Odbierz freebet od bukmachera. Kod promocji BETONLINE

Niewątpliwie warto jest skorzystać z tej promocji, bowiem oferta bukmachera jest bogata. W dodatku rozgrywane są pojedynki w ramach eliminacji do Mistrzostw Europy 2020. W tym swój mecz rozegra reprezentacja Polski, która zagra w niedzielę z Łotwą.

Bonus w STS będzie można wypłacić pod warunkiem dokonania trzykrotnego obrotu otrzymaną wartością, gdzie kurs kuponu będzie nie mniejszy niż 1.91.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12