Specjalną ofertę promocyjną wszystkim graczom oferuje legalny bukmacher STS. Wystarczy obstawiać mecze z kwalifikacji do MŚ, aby w przypadku przegranej liczyć na zwrot stawki. Na konto każdego użytkownika może trafić nawet 100 PLN.

100 PLN od STS na eliminacje. Jak odebrać?

100 PLN od STS na eliminacje. Jak odebrać?

Trzeba powiedzieć, że na pewno jest co obecnie obstawiać, ponieważ rozgrywane są pojedynki w ramach eliminacji do MŚ. A dzisiejszego wieczoru swoje spotkanie rozegra reprezentacja Polski, która zmierzy się z San Marino.

Na tą okazję każdy z graczy może skorzystać z promocji „Cashback do 100 PLN na eliminacje MŚ 2022”,a jest ona dostępna do 8 września do godziny 23:59. użytkownik, który jest nią zainteresowany musi mieć na uwadze, że koniecznie trzeba się do niej zapisać na stronie www.STS.pl.

Cashback w STS:

Zadaniem graczy w promocji „Cashback do 100 PLN na eliminacje MS 2022” jest zagranie kuponu AKO, na którym to musi obowiązkowo znajdować się jeden typ z kursem nie mniejszym niż 1.50 pochodzący z oferty na Mistrzostwa Świata w piłce nożnej.

betclic polska bonus cashback 2020
Legalny bukmacher Betclic – kod promocyjny za darmo

W przypadku przegranej użytkownik nie straci gotówki, ponieważ będzie mógł liczyć na zwrot 100% stawki, która Maksymalnie może wynieść nawet 100 PLN.

Bonus bez depozytu w STS 2021:

Legalny bukmacher STS online oferuje wszystkim graczom na sam start limitowaną ofertę promocyjną, w której to można otrzymać premię nawet o wartości 1229 PLN:

  • pewne 29 PLN za rejestrację konta bez żadnej wpłaty
  • bonus równowartości depozytu do 1200 PLN

Należy jednak mieć na uwadze, że powyższe bonusy będą aktywne wszystkim graczom jedynie w obecnie wpisania kodu promocyjnego „BETONLINE” w formularzu rejestracyjnym.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12.Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.