Bukmacher STS nagradza swoich aktywnych graczy. Wystarczy na przestrzeni jednego tygodnia zagrać co najmniej cztery kupny, aby otrzymać darmowego freebeta. I tak co tydzień!

Darmowy kupon od bukmachera STS

Darmowy kupon od bukmachera STS

Oferta skierowana jest do każdego typera, który posiada aktywne konto u bukmachera STS, a także wcześniej dokonał co najmniej jednej wpłąty.

Promocja składa się z okresów rozliczeniowych. Każdy z nich trwa od poniedziałku od godz. 00:00 do niedzieli do godz. 23:59. Gracz, który chce wziąć udział w tej akcji nie musi nigdzie zgłaszać swojego udziału, ani też się zapisywać.

Na przestrzeni jednego okresu rozliczeniowego każdy gracz musi zagrać co najmniej cztery kupony, które co ważne w tym samym etapie muszą zostać rozliczone!

Bukmacher STS dopuszcza kupony SOLO i AKO, których kurs łączny musi wynieść minimum 1.85. Na kuponie mogą znajdować się zarówno typy z oferty przedmeczowej jak i na żywo.

Stawka kuponu natomiast musi wynieść DOKŁADNIE 11 PLN. Jednak należy pamiętać, że z tej akcji są automatycznie wykluczone wszystkie kupony zagrane za środki bonusowe.

bonus na start bez wpłaty

Bukmacher STS przyzna darmowy bonus o wartości 11 PLN dla graczy pod warunkiem, że gracz spełnia powyższe warunki. Nie ma znaczenia jak zostały rozliczone kupony gracza.

STS: Darmowy kod promocyjny na bonus bez depozytu

Bukmacher STS przygotował ciekawą promocję dla nowych graczy, gdzie to na start można liczyć na

  • freebet bez depozytu o wartości 29 PLN
  • bonus równowartości wpłaty, gdzie maksymalnie można otrzymać 1200 PLN.

Chcąc skorzystać z tego pakietu powitalnego wystarczy wpisać kod promocyjny BETONLINE podczas rejestracji konta.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.