Podczas najbliższego weekendu zostanie rozegrana dwudziesta piąta seria zmagań we włoskiej Serie A. W związku z tym bukmacher LvBet ma promocję dla swoich graczy, gdzie zwiększa wygrane o 14%.

Udział w promocji mogą wziąć gracze, którzy mają zweryfikowane konto u bukmachera LvBet, a także wcześniej dokonali minimum jednej wpłaty.

Nigdzie nie trzeba zgłaszać swojego udziału do tej promocji. Ponieważ wystarczy, że dokonamy zawarcia kuponu z aplikacji mobilnej bukmachera Lvbet, a na nim będą znajdować się jedynie zdarzenia z włoskiej Serie A.

Promocja obowiązuje jedynie zmagania dwudziestej piątej kolejki, która zostanie rozegrana w dniach 22.02-24.02.

Niewątpliwie jest z czego wybierać, ponieważ dojdzie do kilu ciekawych pojedynków, w których zresztą zagrają Polacy: Milan – Empoli, Bologna – Juve czy Parma Napoli.

Mamy pole do manewru jaki chcemy zawrzeć kupon. Ponieważ można dokonać kuponów na zakłady przedmeczowe, zakłady na żywo, kupony pojedyncze, kupony kombi w obrębie meczów 1 ligi włoskiej w dniach 22.02-24.02.

Spełniając powyższe warunki promocji, automatycznie bukmacher zwiększy wygraną o 14%.

Stawka kuponu jest dowolna. Jednak środki muszą pochodzić z konta głównego. Granie freebetem bądź innymi środkami sprawi, że nasz kupon nie bierze udział w promocji. Podobnie jak z zawarciem kuponu. Bowiem w promocji biorą jedyne te kupony, które zostały zawarte z aplikacji mobilnej.


Lvbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.