Do niedzieli 12 maja do godz. 23:59 bukmacher LvBet zwiększa depozyt dla swoich graczy. Wystarczy dokonać wpłaty za minimum 20 PLN, aby cieszyć się z większej wygranej. Maksymalnie w formie bonusu można otrzymać 200 PLN.

LvBet zwiększa depozyt dla swoich graczy

LvBet zwiększa depozyt dla swoich graczy

Ta akcja promocyjna skierowana jest do wszystkich graczy, którzy posiada zweryfikowane konto u bukmachera LvBet, a także wcześniej dokonali minimum jednego depozytu.

Należy pamiętać, że ta promocja trwa do niedzieli 12 maja do godziny 23:59 i jedynie do tego momentu bukmacher zwiększa depozyt. Minimalna kwota jaka bierze udział w tej promocji to 20 PLN, maksymalnie można otrzymać 200 PLN. Taka wartość trafi na kont gracza, który dokona depozytu za minimum 400 PLN.

Darmowy bonus 29 PLN za rejestrację dostępny u bukmachera STS i to bez depozytu. Kod promocji BETONLINE

Chcąc grać środkami bonusowi w LVbet, należy dokonać odblokowania bonusu poprzez zawarcie kuponu, który będzie spełniał następujące warunki promocji:

  • muszą na nim znaleźć się minimum trzy zdarzenia
  • kurs każdego z nich będzie nie mniejszy niż 1.25
  • kurs łączny kuponu musi wynieść co najmniej 2.50

Spełniając powyższe warunki promocji na dole kuponu pojawi się opcja „mnożnik x25” należy na niego kliknąć chcąc zagrać za środki bonusowe.

Gracz będzie mógł wypłacić otrzymany bonus pod warunkiem dokonania trzykrotnego obrotu po kursie łącznym kuponu nie mniejszym niż 2.00.


Lvbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.