Specjalną ofertę promocyjną za obstawienie meczy z żużla. Nie ma znaczenia, jak zakład został rozliczony gracz otrzyma freebet o wartości 25 PLN.

Bonusy dla typerów za obstawienie żużla od bukmachera eWinner

Bonusy dla typerów za obstawienie żużla od bukmachera eWinner

Oferta bukmachera eWinner na typowanie żużla jest niewątpliwie bogata. Bowiem toczone są rozgrywki ligowe, a poza tym zawodnicy również rywalizują w Gran Prix.

Na przeciw swoich graczom wychodzi legalny bukmacher www.eWinner.pl, który oferuje promocję „100 PLN na freebet”. Do tej akcji nie trzeba nigdzie się zapisywać, ani dołączyć.

Freebet dla graczy za obstawienie żużla:

Zadaniem graczy w promocji „100 PLN na freebet” jest zawarcie kuponu pojedynczego lub wielozdarzeniowego, na którym muszą znajdować się same zdarzenia z żużla.

Do tego kupon promocyjny musi spełniać następujące warunki:

  • kurs łączny nie mniejszy niż 2.5
  • stawka kuponu musi być równa 49 PLN
Darmowy bonus 29 PLN za rejestrację dostępny u bukmachera STS i to bez depozytu. Kod promocji BETONLINE
Darmowy bonus 29 PLN za rejestrację dostępny u bukmachera STS i to bez depozytu. Kod promocji BETONLINE

Gracz, który zagrał kupon spełniający powyższe warunki promocji w gratisie otrzyma 25 PLN i to bez znaczenia, jak zakład został rozliczony.

Bonus na start w eWinner:

Bukmacher eWinner oferuje graczom limitowaną ofertę promocyjną na sam start. A w skład pakietu powitalnego wchodzą następujące bonusy:

  • zakład bez ryzyka do 110 PLN
  • bonus równowartości drugiego depozytu do 500 PLN

Wyżej wymienione bonusy będą aktywne graczom jedynie pod warunkiem wpisania kodu promocyjnego –>> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym. A warto jest zaznaczyć, iż jest to jedyna możliwość dla graczy.


Ewinner zezwolenie z dnia 30 października 2018 r. nr PS4.6831.29.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.