Ciekawą promocję na start oferuje swoim graczom bukmacher Betfan, gdzie to na początku można otrzymać zakład bez ryzyka oraz bonus do 3000 PLN.

Pakiet startowy u bukmachera Betfan

Pakiet startowy u bukmachera Betfan

Z tej oferty może skorzystać każdy gracz, który jeszcze nie posiadał konta u bukmachera Betfan.

Warunki tej akcji są niezwykłe proste. Wystarczy najpierw dokonać rejestracji konta na stronie bukmachera Betfan. Ten proces nie zajmie zbyt wiele czasu, gdyż trzeba wpisać tam swoje podstawowe dane.

Istotne w tym wszystkim jest wpisanie kodu promocyjnego BETONLINE podczas rejestracji konta. Warto jest wiedzieć, że można go użyć tylko w procesie rejestracyjnym.

Następnie trzeba dokonać wpłaty. Warto jest wiedzieć, że bukmacher Bertfan zwiększa trzy pierwsze depozyty. Operator przyznaje równowartość wpłaty. Za każdy depozyt można otrzymać 1000 PLN bonusu.

betclic kod promocyjny
betclic kod promocyjny

Maksymalnie można otrzymać 3000 PLN w formie środków bonusowych.

Dodatkowo warto jest wiedzieć, że pierwszy kupon jest objęty Cashbackiem, czyli zakładem bez ryzyka. Jeżeli okaże się, że Twój kupon został rozliczony jako przegrany bukmacher Betfan dokona zwrotu stawki. Maksymalnie do 50 PLN.

Trzeba pamiętać, że w promocji bierze udział kupon zagrany za minimum 20 PLN, na którym znajdują się minimum dwa zdarzenia, a kurs łączny musi wynieść minimum 2.20.


BetFan zezwolenie M.F. PS4.6831.3.2018. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.