Bukmacher Betclic Polska online oferuje graczom limitowaną ofertę promocyjną na zmagania w dwunastej kolejce PKO Ekstraklasy. Wystarczy zagrać kupon AKO, aby liczyć na ewentualną premię w wysokości 15 000 PLN.

Piłkarski Jackpot w Betclic

Piłkarski Jackpot w Betclic

Jedno z ciekawszych spotkań w ramach dwunastej kolejki PKO Ekstraklasy będzie miało miejsce w Gliwicach, gdzie to miejscowy Piast powalczy z Legią Warszawa. Poza tym czekają nas takie starcia, jak m.in. Pogoń Szczecin vs Jagiellonia Białystok, Wisła Kraków vs Śląsk Wrocław.

Gracz, który chce skorzystać z promocji „Piłkarski Jackpot” koniecznie musi do niej dołączyć na stronie www.Betclic.pl. Na uwadze jednak trzeba mieć fakt, że ta oferta jest aktywna wyłącznie do 22 października do godziny 18:00.

Bonusy dla najlepszych typerów PKO Ekstraklasy

Zadaniem graczy w ramach promocji „Piłkarski Jackpot” jest zawarcie kuponu wielozdarzeniowego, tzw. AKO, na którym to muszą znajdować się wyłącznie mecze z dwunastej kolejki PKO Ekstraklasy:

  • Radomiak – Górnik Łęczna
  • Lech – Wisła Płock
  • Raków – Termalica
  • Lechia – Górnik Zabrze
  • Pogoń – Jagiellonia
  • Wisła Kraków – Śląsk
  • Zagłębie – Cracovia
  • Warta – Stal
  • Piast – Legia
Darmowy bonus 29 PLN za rejestrację dostępny u bukmachera STS i to bez depozytu. Kod promocji BETONLINE
Darmowy bonus 29 PLN za rejestrację dostępny u bukmachera STS i to bez depozytu. Kod promocji BETONLINE

Dodatkowo na każde z tych spotkań należy oddać typy wyłącznie w formacie 1 lub X lub 2 (wygrana gospodarzy lub gości lub remis). Zaznaczyć jest trzeba, iż typy muszą być z oferty przedmeczowej.

Gracze, których kupony okazały się wygrane oprócz wygranej gotówki otrzymają dodatkową kasę. Dokładnie mówiąc podzielą pomiędzy sobą pulę nagród 15 000 PLN.

Nowy kod promocyjny w Betclic:

Specjalną ofertę promocyjną wszystkim graczom oferuje bukmacher Betclic Polska online. Wystarczy wpisać kod promocyjny –> KOD550 w formularzu rejestracyjnym, aby dokonać aktywacji Cashbacku.

To wszystko sprawi, że jeśli zakład okaże się przegrany to użytkownik nie straci gotówki, ponieważ będzie mógł liczyć na zwrot 100% stawki, aż do 550 PLN.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.