W związku z powrotem najwyższej fazy rozgrywek w Polsce w piłce nożnej legalny bukmacher Fortuna zakłady bukmacherskie oferują promocję „Ekstraklasowy pewniak”. Wystarczy zagrać dowolne trzy kupony i niezależenie od tego jak zakłady zostały rozliczone gracz otrzyma premię 20 złotych.

Gotówka dla każdego

Gotówka dla każdego

Oferta skierowana jest do wszystkich użytkowników, którzy posiadają zweryfikowane konto u legalnego bukmachera Fortuna oraz wcześniej dokonali minimum jednej wpłaty.

Użytkownicy z tej oferty mogą skorzystać w dniach od 7 lutego do 9 lutego do godz. 23:59. Typerzy swojego udziału w tej akcji nie muszą nigdzie się zgłaszać, ani się zapisywać.

W ramach tej akcji bukmacher Fortuna kwalifikuje zakłady SOLO, AKO lub MAXIKOMBI. Należy jednak pamiętać, że na zakładzie mogą znajdować się wyłącznie zdarzenia z oferty przedmeczowej.

betclic polska bonus cashback 2020
Legalny bukmacher Betclic – kod promocyjny za darmo

Należy jednak mieć na uwadze, że na zakładzie musi znajdować się minimum jedno zdarzenie ze spotkań dwudziestej pierwszej kolejki PKO Ekstraklasy. W najbliższy weekend pójdzie do takich pojedynków, jak:

  • Arka Gdynia – Cracovia
  • Śląsk – Lechia Gdańsk
  • Korona Kielce – Górnik Zabrze
  • Lech Poznań – Raków Częstochowa
  • Wisła Kraków – Jagiellonia Białystok
  • Wisła Płock – Pogoń Szczecin
  • Piast Gliwice – Zagłębie Lubin
  • Legia Warszawa – ŁKS Łódź

Gracz musi mieć na uwadze, że zakład musi zostać zawarty za minimum 20 złotych. Jednak z tej oferty są wykluczone wszystkie zakłady zawarte a środki bonusowe.

Użytkownik, który zagra co najmniej trzy kupony spełniają powyższe warunki otrzyma w gratisie 20 złotych. I to bez znaczenia jak zostały rozliczone zakłady.

Kod promocyjny u bukmachera Fortuna:

Każdy nowy użytkownik, który dokona rejestracji konta i wpisze hasło promocyjne „BETONLINE” otrzyma w zamian darmowe środki do wykorzystania na zakłady bukmacherskie. Po spełnieniu tych warunków gracz otrzyma 20 złotych i to bez dokonywania wpłaty.

Po dokonaniu pierwszej wpłaty typer otrzyma do 1000 złotych, a poza tym będzie mógł skorzystać z Cashbacku, czyli pierwszego zakładu bez ryzyka.


eFortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.