Bukmacher STS oferuje graczom ciekawą promocją dla graczy, który typują Esport. Operator przyznaje bonus 10% stawki za przegrany kupony i tak co tydzień.

Esport. Bonus za obstawienie meczy

Esport w STS – Bonus za obstawienie meczy

Oferta skierowana jest do każdego typera, który posiada aktywne konto u legalnego bukmachera STS oraz wcześniej dokonał on minimum jednej wpłaty.

Ta akcja składa się z okresów rozliczeniowych, a każdy z nich trwa od poniedziałku od godz. 00:00 do niedzieli do godz. 23:59 i tak do odwołania.

Gracz musi mieć na uwadze, że do tej akcji należy się zapisać. Dokonać tego można wyłącznie na stronie bukmachera www.STS.pl, a następnie w zakładce „Esportowe 25 PLN”.

W tej akcji kwalifikują się zakłady:

  • pojedyncze
  • tylko zdarzenia esportowe
  • wyłącznie z oferty przedmeczowej
  • minimalna stawka 50 złotych
betclic polska bonus cashback 2020
Legalny bukmacher Betclic – kod promocyjny za darmo

Bukmacher STS na końcu akcji dokona zsuwania wszystkich stawek za przegrany zakłady, a następnie przyzna bonus:

Przykład: Suma łącznych przegranych zakładów przez gracza wyniosła 550 złotych. Gracz otrzyma wówczas bonus o wartości 55 złotych.

W czasie trwania jednego okresu rozliczeniowczego każdy typer może otrzymać jeden bonus.

STS: Bonus bez wpłaty własnej

Premię za dokonanie rejestracji online oferuje bukmacher STS. Wystarczy, że typer założy konto online oraz wpisze specjalny kod promocyjny “BETONLINE” w zamian otrzyma 29 złotych do wykorzystania na zakłady bukmacherskie i to bez dokonywania depozytu.

Na dodatkowy bonus typer może liczyć pod warunkiem dokonanie pierwszego depozytu. Wówczas maksymalnie gracz może otrzymać nawet 1200 PLN.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.