Specjalną ofertę promocyjną na zmagania ćwierćfinałowe w fazie play-off Ultraligi w grze LoL przygotował legalny bukmacher STS. Wystarczy zawrzeć dowolny zakład, aby w razie przegranej typer otrzymał bonus o wartości 10 złotych.

League of Legends. Bonus dla typerów.

League of Legends. Bonus dla typerów.

Nie da się ukryć, że obecnie gracze regularnie obstawiają zmagania z E-sportu. Przyczyna tego jest bardzo prosta, ponieważ wynika ona z tego, że zdecydowaną większość dyscyplin oraz lig jest zawieszona.

W związku z tym legalny bukmacher w Polsce STS przygotował specjalną ofertę promocyjną typerom na zmagania w fazie play-off Ultraligiw grze LoL, w której to zmniejsza ryzyko przegranej użytkownikom.

Wystarczy wyłącznie zagrać kupon SOLO, na którym to będzie znajdować się jedynie typ z oferty LIVE na zmagania ćwierćfinałowe Ultraligi w grze LoL. Kurs minimalny typu nie może być mniejszy niż 2.00!

Użytkownik musi mieć na uwadze, że stawka zakładu musi wynosić równo 21 złotych. Natomiast kupon, który zostanie zawarty za środki bonusowe automatycznie jest wykluczony z tej oferty.

betclic polska bonus cashback 2020
Legalny bukmacher Betclic – kod promocyjny za darmo

Zakład okazał się wygrany? Super. Cała kwota znajdzie się na Twoim koncie. Natomiast, jeśli faworyci Cię zawiedli to bukmacher STS przyzna bonus o wartości 10 złotych, który znajdzie się na koncie gracza najpóźniej do 5 kwietnia do godz. 23:59.

Kod promocyjny u bukmachera STS.

Pamiętać trzeba, że obecnie gracze obstawiać mecze mogą wyłącznie przez internet online. To sprawił, że legalny bukmacher STS przygotował specjalną ofertą promocyjną na start, w której to gracze już na start mogą otrzymać darmowe środki.

Już za dokonanie rejestracji konta gracz otrzyma bonus w kwocie 29 złotych. Te środki będą do wykorzystania na zakłady bukmacherskie. Natomiast na kolejną premię typer może liczyć po dokonaniu swojego pierwszego depozytu. Bowiem bukmacher STS przyznaje bonus równowartości wykonanej wpłaty do 1200 złotych.

Powyższe bonusy będą aktywne wyłącznie wtedy, gdy gracz wpisze hasło promocyjny „BETONLINE” w formularzu rejestracyjnym.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.