Limitowaną ofertą promocyjną wszystkim graczom oferuje bukmacher STS. Typerzy już na sam początek mogą skorzystać chociażby z zakładu bez ryzyka do 230 PLN, bonusu bez depozytu 29 PLN i premii za wpłatę własną do 1200 PLN. Pakiet powitalny będzie aktywny graczom wyłącznie w momencie, gdy użytkownik wpisze specjalne hasło promocyjne w formularzu rejestracyjnym, a znajduje się ono poniżej w artykule.

Promocje na start dla graczy w STS

Promocje na start dla graczy w STS

Nie da się ukryć, że oferty bukmacherów z dnia na dzień są coraz bardziej bogatsze. Natomiast STS oferuje graczom limitowaną ofertę promocyjną, w której to typerzy już na sam początek mogą skorzystać z ciekawych bonusów.

Bowiem w skład najnowszego pakietu powitalnego u legalnego bukmachera STS online wchodzi zakład bez ryzyka do 230 PLN, bonus bez depozytu 29 PLN i premia za wpłatę do 1200 PLN.

Gracz, który chce skorzystać z wyżej wymienionych bonusów obowiązkowo musi do 21 czerwca do godziny 23:59 dokonać rejestracji konta na stronie www.STS.pl. Założenie jego nie sprawi żadnych problemów i zajmie dosłownie kilka chwil.

Bonus bez wpłaty własnej u legalnego bukmachera STS:

Istotnym aspektem w tym wszystkim jest to, że gracz, który chce skorzystać z wyżej wymienionych bonusów koniecznie musi wpisać limitowane hasło promocyjne —>> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym. Należy mieć na uwadze, że jest to jedyny moment, aby to zrobić. Później gracz, już takiej możliwości nie będzie posiadał.

Warto jest mieć na uwadze, że gracz który przejdzie pomyślnie proces weryfikacji danych w prezencie otrzyma darmowe środki o wartości 29 PLN do wykorzystania na zakłady bukmacherskie.

betclic polska bonus cashback 2020
Legalny bukmacher Betclic – kod promocyjny za darmo

Extra premia za depozyt w STS:

Polski bukmacher STS przyznaje pewne środki za dokonana wpłatę o równowartości depozytu. Maksymalna kwota, jaka może trafić na konto użytkownika, to aż 1200 PLN:

Przykład: Gracz wpłacił 550 PLN na swoje konto. Taką samą wartość, ale w formie środków bonusowych.

Cashback u legalnego bukmachera STS:

Nie można zapominać o nowości, która wchodzi w skład najnowszego pakietu powitalnego u bukmachera STS. Wszyscy gracze mogą już na sam początek liczyć na zakład bez żadnego ryzyka.

Wystarczy, że gracz zawrze dowolny zakład za środki własne. Jak okaże się on wygrany to super. Cała kwota trafi na konto gracza, zaś w przypadku przegranej otrzyma zwrot całej stawki, która może wynieść nawet 230 PLN.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.