Kto z nas nie lubi dostawać prezentów? Pewnie niewiele osób. Forbet daję nam promocję urodzinową. Każdy z graczy, którzy wykazuje się przynajmniej minimalną aktywnością na stronie i dokonuje zarówno depozytów jaki obstawiania spotkań może się spodziewać, że podczas jego urodzin na konto wpłynąć bonus.

Nie ma co od razu się poddawać, ponieważ promocja działa do odwołania i dotyczy tylko klientów, którzy mają aktywne i zweryfikowane konto w serwisie online www.iforbet.pl.

Co musisz zrobić, aby dostać bonus?

Można powiedzieć, że nic tak naprawdę trudnego. Ponieważ na przestrzeni trzech ostatnich miesięcy przed Twoimi urodzinami, (przykładowo urodziny masz w grudniu to w  miesiącach wrzesień, październik oraz listopad) wpłaciłeś łącznie na swoje konto przynajmniej 100PLN i dokonałeś obrotu przynajmniej jednokrotnego. Ponad to muszą  w danym dniu obchodzą urodziny.  Obrót liczony jest do dnia poprzedzającego dzień urodzin.

Aby wypłacić bonus urodzinowy musisz dokonać dwukrotnego obrotu po kursie minimalnym. Warto też jest pamiętać, że bon na konto trafia tylko w dniach od poniedziałku do piątku.

Jeżeli nie masz konta w Forbet, możesz się zarejestrować w każdej wolnej chwili. Wszystko całkowicie online i bez konieczności poświęcania wielu minut z wolnego czasu! 

Darmowe konto bukmacherskie założysz na www.iForbet.pl!


Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.