Lubisz dokonywać zawarcia kuponów na wirtualne sporty? To promocja LvBet jest skierowana do Ciebie. Ponieważ bukmacher przyznaje 50% od depozytu maksymalnie do 100 PLN.

Promocja trwa do niedzieli – 13 stycznia. I dotyczy jedynie oferty na E-sport, czyli wirtualna piłka nożna, wyścigi chartów, wyścigi zaprzęgów konnych, wirtualny tenis i wyścigi konne!

Należy pamiętać, że bonus będzie dostępny dla użytkowników, którzy dokonali wcześniej przynajmniej jednego depozytu. Warto jest również pamiętać, że na jedno konta gracza przysługuje jeden bonus.

Minimalna kwota pozwalająca na skorzystanie z Bonusu to 20 PLN.

Wystarczy, że dokonamy wpłaty na konto gracza, aby dostać 50% bonusu od bukmachera. Przy wpłacie 200 PLN otrzymasz bonus 100 PLN. Należy jednak pamiętać, że środki bonusowe można wykorzystać wyłącznie na ofertę Sportów Wirtualnych. Zakłady z oferty przedmeczowej oraz zakłady na żywo nie wliczają się do obrotu bonusem.

Warunkiem wypłacenia bonusu jest dokonanie sześciokrotnego obrotu w okresie 30 dni od momentu otrzymania bonusu.

Nie masz konta w LvBET? Założysz je za darmo na www.LvBET.pl!

Lvbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.