Przed nami kolejna promocja od Forbet z okazji kalendarza adwentowego. Jak również dobrze wiadomo ruszają Klubowe Mistrzostwa Świata w piłce nożnej. Dzisiaj swój pojedynek rozegra Real Madryt i w związki z tym, bukmacher proponuje promocję. Operator przyzna bonus za konkretne trzy zdarzenia, tj. Benzema strzeli min. dwie bramki – otrzymasz 30 PLN bonusu. S. Ramos otrzyma czerwoną kartkę – również otrzymasz 30 PLN bonusu, a jeśli Marcelo asystuje przy bramce – także otrzymasz 30 PLN bonusu. Brzmi na pewno ciekawie.

Promocja obwiązuje jedynie w dniu dzisiejszym, czyli 19 grudnia. Kupon maksymalnie możemy zawrzeć do godzin 17:30, czyli do pierwszego gwizdka sędziego pojedynku Kashimy z Realem Madryt.

Wszystkie typy jakie znajdują się na kuponie muszą zostać rozliczone do końca dnia, czyli godziny 23:59. Na kuponie muszą znajdować się przynajmniej trzy zdarzenia, gdzie kurs każdego nie może być mniejszy niż 1.30. Stawka kuponu musi być równa 59 PLN.

Bonus w wysokości 30 PLN zostanie przyznany, jeżeli zostanie spełniony jeden z trzech warunków:
-Benzema strzeli min. dwie bramki
-Ramos otrzyma czerwoną kartkę
-Marcelo asystuje przy bramce

Zabronione jest stawienie kuponów z typem DNB, a także bukmacher zakazuje gry innymi środkami bunsowymi niż gotówka, również nie można grać systemem.

Ewentualną kwotę bonusu należy obrócić czterokrotnie po kursie przynajmniej 2.00, a mamy na to trzydzieści dni. Bonus zostanie przyznany, jeżeli zostaną spełnione powyższe warunki na konto gracza maksymalnie po 48 godzinach od momentu zakończenia spotkania.

Jeżeli nie masz konta w Forbet, możesz się zarejestrować w każdej wolnej chwili. Wszystko całkowicie online i bez konieczności poświęcania wielu minut z wolnego czasu!

Darmowe konto bukmacherskie założysz na www.iForbet.pl!

Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.