Na niedzielę 16 grudnia bukmacher Etoto ma bonus dla swoich graczy w wysokości 30 PLN. Trzeba postawić kupon za przynajmniej 100 PLN na spotkania z rozgrywek Premier League, Bundesliga, La Liga, Ligue 1 lub Seria A. Jeżeli okaże się, że Twój kupon został rozliczony jako przegrany bukmacher zwróci Ci 30 PLN.

Promocja dotyczy jedynie dzisiejszych spotkań, czyli konfrontacji z 16 grudnia. Spotkania, muszą zostać rozliczone maksymalnie do godziny 23:59, ponieważ do tego czasu mamy czas odebrać bonus.

Minimalna wartość zawarcia kuponu to 100 PLN, freebety nie są brane pod uwagę. Na kuponie muszą znajdować się przynajmniej dwa typy, a każdy z nich nie może być mniejszy niż 1.02. Muszą na nim znajdować się typy z następujących lig Premier League, Bundesliga, La Liga, Ligue 1 lub Seria A.

Aby otrzymać bonus Twój kuon musi okazać się przegrany. Jeżeli chcesz otrzymać nagrodę po rozliczeniu kuponu musisz kliknąć „Zatwierdź”. Nagroda zostanie przypisana do konta gracza nie później niż 72 godziny po dokonaniu zgłoszenia.

Warunkiem, aby móc wypłacić gotówkę jest:

Dokonać czterokrotnego obrotu sumą bonusu poprzez zawarcie kuponu: singiel, gdzie kurs nie może być mniejszy niż 2.20. Jak wybieramy kupon, na którym będzie więcej niż jeden zakład to na każde typ musi mieć większy niż 1.30.

Jeżeli nie masz konta w Etoto, weź pod uwagę, że obecnie nadal można odebrać limitowany bonus 20 PLN bez depozytu oraz masę innych premii dla nowych graczy!

Darmowe konto bukmacherskie zarejestrujesz na www.Etoto.pl!

Etoto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.