Nie masz jeszcze konto u bukmacher Forbet? Jak nie, to musisz założyć. Dla nowych użytkowników bukmacher ma trzy bonusy już na start.

Warto jest pamiętać, że promocja trwa jedynie do końca lutego. I skierowana jest do osób, które jeszcze nie posiadają konto u bukmachera.

Bukmacher oferuje dla nowych raczy łączny bonus, aż do 1200 PLN!! Warto pamiętać, że minimalna kwota depozytu, jaka można dokonać wynosi 20 PLN.

Wystarczy dokonać trzech wpłat na konto:
-pierwszy depozyt 100% od wpłaty – maksymalny bonus 400 zł
-drugi depozyt 75% od wpłaty – maksymalny bonus 400 zł
-trzeci depozyt 50% od wpłaty – maksymalny bonus 400 zł

Po momencie wpłaty bonus zostaje przyznany automatycznie, a także zablokowany do momentu wykorzystania depozytu.

Bonus można odblokować poprzez dokonanie jednokrotnego obrotu kwotą depozytu, gdzie kurs musi wynieść minimum 2.00, dowolną liczbą kuponów równą deponowanej kwocie. Lecz należy pamiętać, że do obrotu nie są liczone kupony zagrane systemem.

Jeżeli chcemy wypłacić bonus musimy najpierw dokonać czterokrotnego obrotu zawierając kupony, na których będą znajdować się co najmniej trzy zdarzenia. Jednak należy pamiętać, że każde z nich musi mieć kurs minimum 1.30.

Jeżeli nie masz konta w Forbet, możesz się zarejestrować w każdej wolnej chwili. Wszystko całkowicie online i bez konieczności poświęcania wielu minut z wolnego czasu!

Darmowe konto bukmacherskie założysz na www.iForbet.pl!

Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.