Interesujesz się sportami wirtualnymi? Lubisz typować E – Sport? To ta promocja jest dla Ciebie. Bowiem wystarczy do 30 grudnia postawić zakłady za 100 PLN, aby otrzymać bonus w wysokości 40 PLN.

Promocja obowiązuje do 30 grudnia. Udział w niej biorą gracze, którzy do tego dnia dokonają obrotu minimum 100 PLN na sporty wirtualne, o kursie co najmniej 1.50.

Jednak trzeba pamiętać, że w promocji biorą udział tylko te osoby, które dokonały zawarcia kuponu za środki własne. Jeżeli dokonamy zakładu przez freebety bądź inne środki bonusowe sprawi to, że nie będziemy upoważnieni do otrzymania bonusu, który wynosi 40 PLN.

Bukmacher w tej promocji dopuszcza zawarcie kuponów zarówno na stronie lvbet.pl, wersji mobilnej lvbet.pl oraz aplikacje mobilnej.

Jednak, trzeba pamiętać że jeden gracz może otrzymać jedną nagrodę. Środki pokażą się automatycznie na koncie po jak wszystkie wcześniejsze środki bonusowe zostaną wykorzystane. Wartość bonusu, czyli 40 PLN pojawi się najpóźniej 31 grudnia do godz. 17:00.

Jeżeli będziemy chcieli wypłacić bonus musimy dokonać pięciokrotnego obrotu wartością bonusu. Jednak promocja obowiązuje jedynie ofertę sportów wirtualnych. A mamy na to 30 dni.

Nie masz konta w LvBET? Założysz je za darmo na www.LvBET.pl!

Lvbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.