Już dzisiaj, tj. 6 kwietnia zostanie rozegrana gala boksu MB Boxing Night Night „Ostatni” Taniec. Swoje walki stoczą tacy zawodnicy jak Wach czy Parzęczewski. Z tej okazji bukmacher Fortuna ma promocję dla swoich gracy, w której to rozdaje bonusy w wysoko sci 20 PLN.

Odbierz bonus 20 PLN od Fortuny za kupona na MB Boxing Night Night „Ostatni” Taniec

Odbierz bonus 20 PLN od Fortuny za kupona na MB Boxing Night „Ostatni Taniec

W tej promocji może wziąć udział każdy gracz, który posiada zweryfikowane konto u bukmachera Fortuna. Swojego udziału nie trzeba nigdzie zgłaszać, ani się zapisywać.

Promocja trwa do rozpoczęcia j gali MB Boxing Night, gdzie to swoje walki stoczą, m.in Wach czy Parzęczewski, czyli do godz. 20:0.

Darmowy bonus 29 PLN za rejestrację dostępny u bukmachera STS i to bez depozytu. Kod promocji BETONLINE

Aby kupon brał udział w promocji musi znajdować się na nim minimum jedno zdarzenie z gali MB Boxing Night „Ostatni taniec” z oferty przedmeczowej. Bukmacher Fortuna dopuszcza jedynie kupony AKO bądź Maxikombi.

Stawka kuponu nie może być mniejsza niż 20 PLN.

Jeżeli spełniasz powyższe warunki promocji, a do tego Twój kupn został rozliczony jako wygrany bukmacher przyzna Ci bonus wysokości 20 PLN w formie punktów FKP.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.