Czas na pierwsze pojedynki rewanżowe w fazie 1/8 finału Ligi Mistrzów. W związku z tymi pojedynkami legalny bukmacher eFortuna posiada w swojej ofercie promocję, w której to zwiększa wygrane o 14%. Wystarczy zagrać dowolny zakład AKO lub MAXIKOMBI, aby liczyć na większą wygraną.

Większe wygrane o 14%

Większe wygrane o 14%

Oferta skierowana jest do każdego użytkownika, który posiada swoje konto u legalnego bukmachera eFortuna, a dodatkowo wcześniej dokonał im co najmniej jednej wpłaty na swoje konto.

Użytkownicy z tej oferty mogą skorzystać wyłącznie w dniach 10 i 11 marca w godzinach od 17:00 do 18:00. Typer swojego udziału w tej akcji nie musi nigdzie zgłaszać, ani się zapisywać.

Wystarczy zagrać kupon AKO lub MAXIKOMBI i dodać do niego bonus kursowy „Happy Hours”. Na zakładzie mogą być wyłącznie zdarzenia z oferty przedmeczowej. Typy mogą pochodzić z każdej dyscypliny.

Darmowy bonus 29 PLN za rejestrację dostępny u bukmachera STS i to bez depozytu. Kod promocji BETONLINE

Jednak należy mieć na uwadze, że na każdym zakładzie mogą znajdować się co najmniej trzy zdarzenia, a kurs każdego z nich nich nie może być mniejszy niż 1.30.

Każdy użytkownik w ramach tej promocji ma prawo zagrać dowolną ilość kuponów, ale stawka każdego z nich nie może być mniejsza niż 20 złotych. Natomiast trzeba mieć na uwadze, ze z tej akcji są wykluczone te zakłady, które zostały zawarte za środki bonusowe.

Legalny bukmacher eFortuna zwiększy automatycznie zwiększy wygraną dla graczy o 14% pod warunkiem, że zagrany kupon spełnia powyższe warunki promocji oraz został on rozliczony, jako wygrany.

Kod promocyjny w Fortunie

Bukmacher eFortuna oferuje każdemu graczowi już na sam start pakiet startowy, w którym to można otrzymać:

  • freebet bez depozytu o wartości 20 złotych
  • premia za depozyt do 1000 złotych
  • zakład bez ryzyka do 115 złotych

Wymienione wyżej bonusy będą aktywne jedynie wtedy, gdy gracz wpisze hasło promocyjne „BETONLINE” podczas rejestracji konta. Warto jest mieć na uwadze, że jest to jedyny moment, aby to wpisać.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.