Bukmacher Etoto zachęca do zagrania kuponów na E-sport. Wystarczy dokonać dowolnego zakładu za minimum 50 PLN, a w razie przegranego kuponu dostaniesz zwrot 50% stawki, za którą dokonałeś zawarcia kuponu. Maksymalnie możesz otrzymać 100 PLN.

Promocja skierowana jest do graczy, którzy mają zweryfikowane konto u bukmachera, a także wcześniej dokonali przynajmniej dwóch wpłat.

Aby wziąć udział w promocji należy przed postawieniem kuponu kliknąć „Zapisz się” . Zapisu należy dokonać każdego tygodnia. Ponieważ jest to promocja tygodnia. Trwa od każdego poniedziałku do niedzieli.

W promocji biorą udział zarówno zakłady pojedyncze jak i wielozdarzeniowe, które spełniają poniższe warunki:

  • Zakład został zawarty od poniedziałku do niedzieli. A także w tym czasie został rozliczony
  • Minimalna stawka kuponu wynosi 50 PLN
  • Kupon został zawarty za środki własne. Kupony zawarte przez freebety bądź inne środki bonusowe nie biorą udziału w promocji.
  • Kurs łączny nie może być mniejszy niż 1.02, a także każdego zdarzenie znajduje się na kuponie nie może mieć mniejszy kurs niż 1.02.
  • Na kuponie mogą znajdować się jedynie zdarzenia z E-Sport

Jeżeli spełniasz powyższe warunki, a do tego Twój kupon został rozliczony to bukmacher zwróci Ci w formie bonusu 50% stawki. Jednak należy pamiętać, że maksymalna wartość bonu to 100 PLN.

Aby odebrać bonus należy po rozliczeniu kuponu musi kliknąć „Zatwierdź”. Nagroda zostanie przypisana do konta gracza nie później niż 72 godziny po dokonaniu zgłoszenia.

Bonus będzie można wypłacić pod warunkiem dokonania sześciokrotnym obrotem otrzymanej kwoty, a kupony muszą spełniać następujące warunki:

  • zakład pojedynczy i wielokrotny musi mieć kurs łączny minimum 2.20
  • każdy zdarzenie na kuponie AKO musi mieć kurs minimum 1.30

Jeżeli nie masz konta w Etoto, weź pod uwagę, że obecnie nadal można odebrać limitowany bonus 20 PLN bez depozytu oraz masę innych premii dla nowych graczy!

Darmowe konto bukmacherskie zarejestrujesz na www.Etoto.pl!

Etoto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.