Bukmacher LvBet oferuje promocję na sporty wirtualne. Wystarczy, że na przestrzeni tygodnia dokonasz obrót w wysokości 100 PLN na E-sport, a otrzymasz od bukmacher bonus w wysokości 20 PLN na sporty wirtualne.

Promocja trwa do 31 marca 2019 roku. Aby dostać bonus od bukmachera należy na przestrzeni jednego tygodnia, tj.(Poniedziałek 0:00 – Niedziela 23:59) dokonać obrotu co najmniej 100 PLN na zdaerzenia z oferty na E-Sport.

Kupony, które biorą udział w promocji musza mieć łączny kurs co najmniej 1.50. Zakłady wykluczające się nie biorą udziału w promocji. Należy pamiętać, że na jednego gracza przysługuje jeden bonus w tygodniu!

Zawierać kupony można jedynie za środki własne. Jeżeli obstawimy kupony za środki bonusowe nie będzie to upoważniało do otrzymania bonusu. Kupony można zawierać na stronie lvbet.pl, wersji mobilnej strony lvbet.pl oraz za pomocą aplikacji mobilnej.

Jeżeli gracz spełni powyższe punkty to zostanie przyznany mu automatycznie bonus w wysokości 20 PLN, który będzie można wykorzystać w ofercie sportów wirtualnych. Bonus będzie ważny przez 30 dni od moment dodania do konta gracza.

Bonus będzie można wypłacić po pięciokrotnym obrocie otrzymaną kwotą jedynie w ofercie sportów wirtualnych.

Nie masz konta w LvBET? Założysz je za darmo na www.LvBET.pl!

Lvbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.