Typujesz E – Sport, regularnie stawiasz zakłady z wirtualnego sportu? Z okazji 15 grudnia i prowadzonego kalendarza adwentowego bukmacher Etoto ma bonus w wysokości 25 PLN. Przede wszystkim postaw dzisiaj kupon z działu E – Sport w wysokości 50 PLN, gdzie to kurs jednego zdarzenia minimalny wynosi 1.20, zaś całego kuponu 2.00.

Jest to promocja jednodniowa i obowiązuje w sobotę od godz. 0.00 do godz. 23:59. I w tym czasie Twój kupon musi zostać rozliczony, ponieważ nagrodę maksymalnie masz czas odebrać do godziny 23:59. Jak tego nie zrobisz to automatycznie ona przepada.

Minimalna kwota za jaką postawisz kupon to 50 PLN. W promocji nie są brane Freebety! Ponadto bukmacher dopuszcza dzisiaj granie zarówno singli jak i zakładów wielkokrotnego zdarzenia. Kurs łączny na kuponie nie może być mniejszy niż 2.00, a kurs każdego zdarzenia musi wynieść przynajmniej 1.20. Jednak wszystkie typy musza pochodzić na wydarzenia E – Sport.

Aby wymienić bonus na gotówkę, należy czterokrotnie obrócić sumą otrzymanego bonusu. Aby zakłady zostały zaliczone do obrotu, muszą spełniać następujące warunki:

Singiel grany na Live po kursie przynajmniej 2.20. Zakład wielokrotny musi również mieć takie same AKO, ale kurs każdego jednego zdarzenia nie może być mniejszy niż 1.20.
Jeżeli nie masz konta w Etoto, weź pod uwagę, że obecnie nadal można odebrać limitowany bonus 20 PLN bez depozytu oraz masę innych premii dla nowych graczy!

Darmowe konto bukmacherskie zarejestrujesz na www.Etoto.pl!

Etoto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.