Dokonujesz zakładów na over/under bramkowy w piłce nożnej? Jak tak to musisz skorzystać z promocji jaką ofertuje bukmacher Etoto. Ponieważ wystarczy postawić zakład za minimum 50 PLN i przy ewentualnej przegranej odebrać freebet w wysokości 25 PLN.

Pamiętaj, aby przed postawieniem kuponu zgłosić swój udział w promocji. Trzeba to zrobić poprzez kliknięcie w „Zapisz się”.

W promocji mogą wziąć udział gracze, którzy mają zweryfikowane konto u bukmachera Etoto, a także wcześniej dokonali przynajmniej jednego depozytu. Jest to promocja tygodnia i trwa od od poniedziałku od godziny 00:00 do niedzieli do godziny 23:59. W tym okresie nasz kupon musi zostać zawarty, a także rozlicozny.

Aby kupon był brany pod uwagę, żeby otrzymać ewentualnego freebeta muszą zostać spełnione poniższe warunki:

  • musi być to zakład pojedynczy
  • został zawarty i rozliczony na przestrzeni pełnego tygodnia, tj. od poniedziałku od godziny 00:00 do niedzieli do godziny 23:59.
  • znajdują się a nim zakłady na piłkę nożną.
  • dopuszczalne zdarzenia na kuponie to typy z bramkami, tj. suma goli więcej/mniej, suma goli pierwsza połowa więcej/mniej, suma goli druga połowa więcej/mniej, suma goli drużyna więcej/mniej,
  • Kurs każdego ze zdarzeń nie może być mniejszy niż 1.02
  • minimalna stawka kuponu to 50 PLN i musi pochodzić ze środków własnych.
  • zakład został rozliczony, jako przegrany.

Jeżeli powyższe warunki zostały spełniona, to przysługuje Ci frreebet w wysokości 25 PLN. Należy go potwierdzić po rozliczeniu kuponu przez kliknięcie „zatwierdź”. Bonus zostanie przypisany maksymalnie do 72 godzin po rozliczeniu zakładu. Warto pamiętać, że na przestrzeni jednego tygodnia można odebrać jeden bonus.

Freebet upoważnia do zawarcia darmowego zakładu bez żadnych kosztów. Lecz wygrana zostanie pomniejsza o kwotę freebeta.

Jeżeli nie masz konta w Etoto, weź pod uwagę, że obecnie nadal można odebrać limitowany bonus 20 PLN bez depozytu oraz masę innych premii dla nowych graczy!

Darmowe konto bukmacherskie zarejestrujesz na www.Etoto.pl!

Etoto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.