Bukmacher LvBet zwiększa depozyt swoim graczom. Bowiem od wspomnianego operatora można otrzymać nawet do 200 PLN!

Czas trwania promocji obowiązuje do dnia 14 lutego do godz. 23:59. I jest skierowana do graczy, którzy mają zweryfikowane konto u bukmachera LvBet, a także wcześniej dokonali przynajmniej jednej wpłaty.

Należy dokonać depozytu za minimum 25 PLN. Podczas wpłaty należy wybierać „Bonus do 200 PLN”. Jednak będzie on widoczny tylko tym graczom, którzy wcześniej dokonali minimum jednego depozytu.

Dzięki temu otrzymasz bonus w wysokości 2% swojego depozytu, ale z mnożnikiem kursu całkowitego „x25”. Przykładowo przy wpłacie za 400 PLN otrzymujesz bonus o wartości 200 PLN ( bonus 8 PLN z mnożnikiem kurs x25).

Aby zagrać poprzez otrzymany bonus należy wybrać opcję na kuponie „wykorzystaj bonus”. Po czym aktywować ten bonus poprzez kliknięcie „Aktywuj” i zatwierdzić zakład z mnożnikiem.

Na kuponie muszą znajdować się minimum 3 zdarzenia, gdzie kurs każdego z nich musi wynieść minimum 1.25. Kurs całkowity kuponu nie może być mniejszy niż 2.50.

Otrzymaną kwotę od bukmachera będzie można wypłacić pod warunkiem dokonania trzykrotnego obrotu wartością, po kursie całkowitym, co najmniej 2.00. Jeżeli wybieramy kupon wielozdarzeniowy to kurs każdego z zdarzeń nie może być mniejszy niż 1.50.

Nie masz konta w LvBET? Założysz je za darmo na www.LvBET.pl!


Lvbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.