Gracze, którzy typują u bukmachera Fortuna mogą liczyć na większe wygrane nawet o 50%. Wystarczy zagrać kupon AKO lub MAXIKOMBI, aby skorzystać z tej oferty.

Fortuna. Bonus bukmacherski za darmo

Fortuna. Bonus bukmacherski za darmo

Akcja „Bonusy AKO” jest skierowana do wszystkich graczy, którzy posiadają aktywne konto u legalnego bukmachera Fortuna, a do tego wcześniej dokonali minimum jednej wpłaty.

Promocja aktywna jest typerom do 31 grudnia do godz. 23:59. Gracz swojego udziału w tej akcji nie musi nigdzie zgłaszać swojego udziału, ani się zapisywać.

Konieczne jest w tej akcji dokonanie bonusu kursowego do zakładu. W ramach tej promocji kwalifikują się wyłącznie kupony AKO i MAXIKOMBI, na których muszą znajdować się wyłącznie zdarzenia z oferty przedmeczowej.

Darmowy kod promocyjny u bukmachera betfan

Typy mogą pochodzić z każdej dyscypliny z oferty bukmachera Fortuna, zaczynając od tak popularnych jak piłka nożna, siatkówka, a kończąc na esporcie. Jednak trzeba mieć na uwadze fakt, że kurs każdego typu nie może być mniejszy niż 1.15.

Bukmacher Fortuna wyklucza kupony zawarte za środki bonusowe. Natomiast stawka minimalna jak i maksymalna nie jest określona, gracz sam wybiera kwotę zakładu.

Użytkownik, który zagrał kupon spełniający powyższe warunki promocji może liczyć na bonus od bukmachera Fortuna. Jego wysokość uzależniona jest od ilości zdarzeń na kuponie.

Ilość zdarzeńWysokość bonusu
57 %
610 %
715 %
820 %
925 %
1030 %
1135 %
1240 %
1345 %
1450 %

Fortuna kod promocyjny 2020:

Bukmacher Fortuna oferuje najnowszy pakiet powitalny nowym graczom, w którym to na start można otrzymać:

  • freebet bez wpłaty własnej o wartości 20 PLN
  • bonus równowartości pierwszego depozytu. Typer maksymalnie może otrzymać 1000 PLN
  • cashback do 115 za pierwszy zakład

Powyższe bonusy będą aktywne pod warunkiem, że gracz wpisze kod promocyjnym „BETONLINE” w formularzu rejestracyjnym.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.