Bukmacher Milenium oferuje nowym graczom najnowszy pakiet powitalny przy użyciu specjalnego kodu promocyjnego BETONLINE. Typerzy na start mogą liczyć chociażby na takie bonusy jak freebet 20 PLN, bonus za depozyt do 1500 PLN oraz cashback do 150 PLN.

Milenium promocje dla nowych użytkowników na start

Milenium promocje dla nowych użytkowników na start

Z tej oferty może skorzystać każdy gracz, który wcześniej nie posiadał konta u legalnego bukmachera Milenium.

Podstawowy krok tej akcji jest dokonanie rejestracji konta. Ten proces jest bardzo prosty, a poza tym nie zajmie zbyt wiele czasu. Tą czynność można jedynie wykonać na stornie bukmachera www.milenium.pl.

Milenium nowy kod promocyjny na bonus powitalny

W skład pakietu powitalnego wchodzą freebet 20 PLN, bonus za depozyt do 1500 PLN oraz cashback do 150 PLN. Chcąc skorzystać z tych bonusów wystarczy jedynie wpisać kod promocyjny BETONLINE podczas rejestracji konta.

Jest to jednyny moment, aby dokonać aktywacji pakietu powitalnego.

Milenium: freebet 20 PLN i extra premia za depozyt do 1500 PLN

Polski bukmacher Milenium zwiększa swoim graczom pierwszy depozyt przyznając bonus równowartości depozytu. Każdy gracz w ramach tej promocji może liczyć na bonus równowartości depozytu, np. przy wpłacie 1200 PLN użytkownik taką samą kwotę otrzyma w formie premii otrzyma od bukmachera Milenium.

Maksymalna kwota jaką gracz może otrzymać to 1500 PLN.

Jednak to wszystko. Jeśli depozyt wyniesie co najmniej 50 PLN gracz otrzyma darmowego freebeta o wartości 20 PLN.

Darmowy kod promocyjny u bukmachera betfan

Cashback u legalnego bukmachera Milenium

Warto jest wiedzieć, że pierwsza wpłata u bukmacher Milenium jest objęta Cashbackiem, a dokładnie mówiąc zakładem bez ryzyka.

Wystarczy zagrać dowolny kupon, a jak okaże się on wygrany to cała kwota znajdzie się na koncie typera. Natomiast w razie przegranej bukmacher Milenium dokona zwrotu 100% stawki. Typer maksymalnie może otrzymać 150 PLN.

Kupony bez podatku u bukmachera Milenium

Bukmacher Milenium oferuje codziennie tylko, że w rożnych godzinach promocję „Happy Hours„. Podczas tej akcji każdy gracz może liczyć na większe wygrane o 14%.

Chcąc, aby kupon był objęty tą promocję wystarczyć zawrzeć zakład w godzinach trwania tej akcji oraz musi on spełnić poniższe warunki:

  • minimum 3 zdarzenia (dla członków Ligi Mistrzów Milenium ze złotą lub platynową kartą),
  • minimum 4 zdarzenia (dla członków Ligi Mistrzów Milenium z czerwoną lub srebrną kartą).

Milenium zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/17-7/ARP/BMB/2011/BMI9-10599. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.