Już dzisiaj po przerwie rusza polska Ekstraklasa. Z tej okazji bukmacher LvBet ma promocję dla swoich graczy. A dokładnie bonus w wysokości 100 PLN.

Warunkiem otrzymania jest dokonanie depozyty za minimum 25 PLN, wybierając przy okazji „Bonus 100 PLN”. Jest on widoczny na Twoim koncie. Bonus dostępny jest dla graczy, którzy dokonali minimum jednego depozytu. Wówczas otrzymasz bonus w wysokości 2% swojego depozytu, z mnożnikiem kursu całkowitego ”x25”.

Aby wykorzystać bonus z mnożnikiem należy samodzielnie wybrać opcję „wykorzystaj bonus” na kuponie. Po czym aktywować bonus. A trzeba to zrobić poprzez kliknięcie w opcję „aktywuj” i zatwierdzić zakład z mnożnikiem. Jednak trzeba pamiętać, że wykorzystanie tego bonusu jest jednorazowe. I może gracz skorzystać na przestrzeni 30 dni od momentu otrzymania.

Użycie tego bonusu będzie możliwe tylko w kuponach wielozdarzeniowy, czyli na takich, gdzie składają się minimum trzy zdarzenia. A kurs łączny na kuponie nie będzie mniejszy niż 2.50. Natomiast kurs każdego zdarzenia na kuponie nie może być mniejszy niż 1.25.

Należy jednak pamiętać, że sporty wirtualne nie są brane pod uwagę. Podobnie jak i zresztą zakłady z z opcją Cash-Outu nie będą zaliczane do obrotu depozytem.

Kwota depozytu po otrzymaniu bonusu podlega trzykrotnemu obrotowi. Kurs jaki musi mieć kupon nie może byc mniejszy niż 2.00. A kurs każdego zdarzenia musi wynieść co najmniej 1.50. Bukmacher w tej promocji wyklucza granie kuponów systemowych.

Nie masz konta w LvBET? Założysz je za darmo na www.LvBET.pl!

Lvbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.