Bukmacher eWinner PL online oferuje każdemu użytkownikowi limitowaną ofertę promocyjną za obstawienie meczy z French Open. Wystarczy zagrać kupon AKO, aby w przypadku przegranej liczyć na gwarantowane bonusy.

Gwarantowane 100 PLN od bukmachera eWinner na French

Gwarantowane 100 PLN od bukmachera eWinner na French

Trzeba powiedzieć śmiało, że na pewno oferta bukmachera eWinner jest dosyć bogata i każdy z typerów znajdzie coś dla siebie. Poza tym możemy na kortach Rolanda Garrosa oglądać naszych rodaków z Hubertem Hurkaczem i Igą Świątek na czele.

Użytkownik, który chce skorzystać z limitowanej oferty promocyjnej „Cashbacki do 100 PLN na Roland Garros” i liczyć na bonusy z przegrane koniecznie musi do niej dołączyć na stronie www.eWinner.pl i to przed zagraniem pierwszego kuponu.

Jednak należy dodać, że wspomniana akcja składa się z dwóch etapów: pierwszy do 28 maja do godziny 23:59 i drugi: do 6 czerwca do godziny 23:59.

Darmowe bonusy na French Open 2022

Bukmacher eWinner PL online w ramach wspomnianej oferty promocyjnej dopuszcza wyłącznie kupony AKO, tzw. wielozdarzeniowe zagrane za równą kwotę 99 PLN, które to będą spełniać następujące warunki:

  • minimum cztery zdarzenia na kuponie
  • wszystkie mecze pochodzić z oferty na French Open.
Bonus na start w sts

W przypadku, gdy faworyci zawiodą gracz otrzyma zwrot 50% stawki, czyli na jego konto trafi 50 PLN. Łącznie podczas trwania oferty promocyjnej „Cashbacki do 100 PLN na Roland Garros” typer może otrzymać 100 PLN.

Jaki jest aktualny kod promocyjny w eWinner?

Zakłady bukmacherskie eWinner PL onlie oferuje każdemu użytkownikowi specjalny pakiet powitalny. Lecz chcąc go aktywować należy koniecznie wpisać kod promocyjny –> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym. W eWinner rejestracja trwa ledwie minutkę i jest oczywiście bezpłatna.

To sprawi, że w przypadku pierwszego przegranego zakładu użytkownik otrzyma zwrot 100% stawki do 110 PLN. A to nie wszystko, ponieważ drugi depozyt jest objęty promocją. Za wpłatę gracz otrzyma premie jej równowartości do 500 PLN.


Ewinner zezwolenie z dnia 30 października 2018 r. nr PS4.6831.29.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.