Legalny bukmacher STS oferuje graczom darmowy voucher o wartości 25 PLN. Wystarczy pobrać aplikację mobilną wspomnianego operatora, aby otrzymać środki na grę i to bez wykonania żadnej wpłaty.

Bonus na skoki narciarskie za darmo

Bonus na skoki narciarskie za darmo

Oferta skierowana jest do każdego gracza, który posiada zweryfikowane konto u legalnego bukmachera STS, ale wcześniej typer nie mógł korzystać z aplikacji mobilnej tego operatora.

Użytkownicy z promocji „Mobilny bonus 25 PLN” mogą skorzystać w dniach od 28.12.2019 r. od godz. 01:00 do dnia 31.12.2019 r. do godziny 23:59.

Warunki promocji są bardzo proste i nie zajmą graczom zbyt wiele czasu. Bowiem najpierw trzeba pobrać aplikację mobilną bukmachera STS z strony sts.pl. Następnie należy ją zainstalować na swoim urządzeniu mobilnym: telefonie bądź tablecie. Wykonanie tych procesów nie zajmie nikomu zbyt wiele czasu.

bonus na start bez wpłaty

Następnie pozostaje już zalogowanie się na swoje konto u legalnego bukmachera STS poprzez aplikację mobilną i wyrażenie chęci odebrania darmowego vouchera. Wykonać to należy w w sekcji „Bonusy i akcje” w bocznym menu aplikacji – „Mobilny bonus 25 PLN”.

Użytkownik, który spełni powyższe warunki promocji otrzyma w gratisie darmowy voucher o wartości 25 PLN. Gracz nie musi dokonywać żadnej wpłaty, aby otrzymać te środki.

Kod promocyjny u bukmachera STS 2020:

Jeden z najpopularniejszy bukmacherów w Polsce – STS online oferuje graczom na starte freebet o wartości 29 PLN i to bez dokonania żadnej wpłaty. Chcąc otrzymać te środki wystarczy jedynie wpisać kod promocyjny „BETONLINE” w formularzu rejestracyjnym.

Jednak to nie wszystko. Typer, który dokona pierwszej wpłaty może liczyć na darmowe środki. Maksymalny bonus jaki trafić może to gracza to 1200 PLN.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.