Bukmacher Forbet w dniu 2 maja rozdaje dodatkowe bonusy dla swoich graczy. Wystarczy dokonać zawarcia kuponu za minimum 100 PLN, aby otrzymać dodatkowy bonus.

Forbet rozdaje bonusy

Forbet rozdaje bonusy

Promocja skierowana jest do graczy, którzy posiadają zweryfikowane konto u bukmachera Forbet oraz wcześniej dokonali minimum jednego depozytu.

Swojego udziału w tej promocji nie trzeba nigdzie zgłaszać, ani też się zapisywać. Warunkiem podstawowym tej akcji jest zawarcia kuponu w dniu 2 maja do godziny 23:509. Na kuponie muszą znaleźć się minimum trzy zdarzenia, gdzie kurs każdego z nich musi wynieść minimum 1.30. Natomiast kurs łączny kuponu nie może być mniejszy niż 2.50. Stawka z jaką zostanie zawarty kupon musi wynieść minimum 100 PLN.

Natomiast z tej akcji są wykluczone wszystkie kupony, który:

  • zostaną zawarte za środki bonusowe
  • mają zdarzenia typu draw no bet
  • zagrane systemowo
Darmowy bonus 29 PLN za rejestrację dostępny u bukmachera STS i to bez depozytu. Kod promocji BETONLINE

Jeżeli gracz spełnia warunki tej promocji to bukmacher Forbet przyzna automatycznie bonu w wysokości 25 PLN. Bonus trafi niezależenie od rozliczenia kuponu, ale dotyczy jedynie pierwszego kuponu, który spełnia te warunki.

Bonus w formie środków bonusowych trafi na konto automatycznie. A będzie można je wypłacić pod warunkiem dokonania czterokrotnego obrotu po kursie nie mniejszym niż 2.00.


Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.