Nie da się ukryć, że bukmacher TotalBet przygotował specjalną ofertę powitalną nowym graczom. Operator przyznaje premię w wysokości 20 PLN za dokonani rejestracji konta. Po spełnieniu kolejnych kroków gracz otrzyma cztery kolejne bonusy o wartości 5 PLN.

Darmowe bonusy dla każdego 2020

Darmowe bonusy dla każdego 2020

Ta akcja skierowana jest do każdego użytkownika, który wcześniej nie posiadał konta u bukmachera TotalBet.

Krok pierwszy jest to rejestracja konta. Dokonać tego można wyłącznie na stronie bukmachera www.Totalbet.pl. Wystarczy tam podać swoje podstawowe dane jak imię czy nazwisko. To sprawi, że proces rejestracyjny nie zajmie graczowi zbyt wiele czasu.

Trzeba mieć na uwadze, że gracz nie musi wpisać kodu promocyjnego oraz dokonać wpłaty, aby otrzymać premię w wysokości 20 PLN.

Użytkownik, który przejdzie poprawnie proces weryfikacji danych otrzyma od bukmachera bonus, który będzie mógł wykorzystać na zakłady bukmacherskie.

Darmowe freebety za darmo 2020:

Warto mieć na uwadze fakt, że bukmacher TotalBet oferuje graczom kolejne darmowe freebety, które zostaną przyznane za spełnienie następujących warunków:

  • 5 PLN za udzielenie zgód marketingowych
  • 5 PLN za pierwszy depozyt
  • 5 PLN za pierwszy zakład z salda głównego
  • 5 PLN za pierwszy zakład na sporty wirtualne
Darmowy kod promocyjny u bukmachera betfan

Największy bonus na start w Polsce!

Warto jest wiedzieć, że bukmacher TotalBet oferuje graczom największy bonus powitalny w Polsce. Każdy gracz za dokonanie pierwszego depozytu może otrzymać nawet 5000 złotych!

Żaden inny operator w Polsce nie przyznaje takiej premii powitalnej!


Totalbet zezwolenie z dnia 22 marca 2018 r. nr PS4.6831.15.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.