Przed nami kolejna promocja od Etoto. Na sobotę 22 grudnia bukmacher Etoto daje nam bonus w wysokości 20 PLN, jeżeli dokonasz zakładu na ligi piłkarskie Premier League, La Liga, Ligue 1, Bundesliga lub Seria A. Pamiętaj, że nagrodę możesz odebrać tylko do końca dnia.

  1. Promocja obowiązuje jedynie w sobotę 22 grudnia.
  2. Trzeba postawić kupon za przynajmniej 80 PLN (bukmacher zabrania grania freebetami).
  3. Na kuponie musza znajdować się przynajmniej dwa typy. Musza pochodzić one z piłki nożnej i następujących lig Premier League, La Liga, Ligue 1, Bundesliga lub Seria A.
  4. Kurs każdego zdarzenia nie może być mniejszy niż 1.02.

Jeżeli spełniasz powyższe warunki i okaże się, że Twój kupon został rozliczone jako przegrany. To przysługuje Ci bonus w wysokości 20 PLN. Pamiętaj, że możesz go odebrać tylko do końca dnia, w innym przypadku automatycznie przepada.

Aby odebrać nagrodę trzeba tuż po zalogowaniu się na własne konto kliknąć „Zatwierdź”. Bonus trafi do użytkownika najpóźniej po 72 godzinach od momentu zgłoszenia.

Jeżeli nie masz konta w Etoto, weź pod uwagę, że obecnie nadal można odebrać limitowany bonus 20 PLN bez depozytu oraz masę innych premii dla nowych graczy!

Darmowe konto bukmacherskie zarejestrujesz na www.Etoto.pl!

Etoto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.