Na najbliższą sobotę, tj. 19 marca czeka wiele fanów sztuk walki, ponieważ na ten dzień zaplanowano KSW 68. A w dodatku każdy typer tej imprezy może liczyć na dodatkowe środki w promocji „Ekspert +” u bukmachera Fortuna online. Na pewno jest o co walczyć, ponieważ pula nagród jest okazała i wynosi 20 000 PLN.

20 000 PLN za obstawienie KSW 68 u bukmachera Fortuna

20 000 PLN za obstawienie KSW 68 u bukmachera Fortuna

Nie da się ukryć, że czołowych gwiazd KSW zabraknie podczas tej imprezy. Lecz z drugiej strony dojdzie do kilku całkiem ciekawych potyczek, a jak m.in. Parnasse vs Rutkowski, Pietrzak vs Romanowski, Janikowski vs Jakubiec, Kita vs Prasel.

W dodatku każdy z typerów ma prawo wygrać nawet 20 000 PLN w promocji „Ekspert +”, która jest dostępna wyłącznie u bukmachera www.eFortuna.pl i aktywna jest ona wyłącznie do 19 marca do godziny 19:00.

KSW 68 – promocje bukmacherskie

Zadaniem graczy w ramach promocji „Ekspert +” jest wyłącznie zawarcie kuponu wielozdarzeniowego, tzw. AKO, na którym to koniecznie muszą znajdować się następujące walki:

  • Trzyciński – Tomasik
  • Kacprzak – Santiago
  • Kijańczuk – Kouadja
  • Odzimkowski – Quinn
  • Kaczmarczyk – Domin
  • Kita – Prasel
  • Janikowski – Jakubiec
  • Pietrzak – Romanowski
  • Parnasse – Rutkowski
bonus na start bez wpłaty

Każdy z użytkowników ma prawo zagrać kilka zakładów promocyjnych, ale każdy z nich musi zostać zawarty za minimum 5 PLN. Dodatkowo trzeba wiedzieć, że należy koniecznie oddać typy w formacie wygrana KO/TKO/DSQ/Punkty/Poddanie, które to muszą OBOWIĄZKOWO być z oferty przedmeczowej.

Użytkownicy, którzy poprawnie wytypowali powyższe pojedynki to oprócz wygranej gotówki będą mogli liczyć na dodatkowe środki. Dokładnie mówiąc podzielą pomiędzy sobą pulę nagród, która jest okazała i wynosi, aż 20 000 PLN.

Nowy kod promocyjny w Fortunie 2022:

Wszyscy nowi użytkownicy, którzy założą konto u bukmachera Fortuna online i wpiszą kod promocyjny –>> BETONLINE automatycznie dokonają aktywacji pakietu powitalnego, a na start można liczyć na 2720 PLN.

Gracz, który wystarczy, że założy konto otrzyma darmowe 20 PLN i to bez żadnego depozytu. Dodatkowo pierwszy zakład jest objęty ubezpieczeniem, aż do 600 PLN.

Poza tym warto jest dodać, że za dokonany drugi depozyt gracz otrzyma premię jej równowartości, aż do 2100 PLN.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.