Bukmacher Totolotek nagradza swoich graczy, którzy dokonają pierwszego depozytu, ponieważ operator przyznaje bonus 100% aż do kwoty 1000 PLN! Promocja pochodzi z oferty powitalnej.

Promocja jest skierowana do nowych użytkowników bukmachera Totolotek, którzy nie mają jeszcze założonego konta u bukmachera. Otrzymujesz bonus w postaci 100% od pierwszej dokonanej wpłaty max. do 1000 PLN.

Minimalna wpłata jaką można dokonać jest to 20 PLN. Bonus warto jest podkreślić, że jest przyznany automatycznie. Jednak udział w promocji rozpoczynasz w momencie zawarcia zakładu z salda bonusowego. Ponieważ wówczas dochodzi do aktywacji promocji.

Wygrana gotówka z bonusu przechodzi do salda głównego i jest możliwa do wypłacenia po osiągnięciu wymaganego obrotu.

Nie można zapominać, że bukmacher przyznaje freeebeta nowych użytkownikom w wysokości 20 PLN.

Warunki obrotu:

Środki które znajdują się na koncie po aktywacji promocji, należy dokonać obrotu trzykrotnego w zakładach bukmacherskich w kwocie otrzymanego bonusu i pierwszej wpłaty.

Obrót jest liczony od momentu pierwszego zagrania za bonus. Wybór kuponów jest dobrowolny, ponieważ bukmacher nie określa ilości spotkań i jaki to ma być rodzaj (na żywo, czy przedmeczowe). Jednak istotne w tym wszystkim jest, że łączny kurs na kuponie nie może być mniejszy niż 2.00.

Tu otworzysz legalne i darmowe konto bukmacherskie – www.totolotek.pl

Totolotek zezwolenie Ministerstwa Finansów AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.