Totalbet daje ciekawy bonus od pierwszej wpłaty. Dokonaj depozytu u bukmachera, a operator dopisze Ci równowartość tej kwoty. Co sprawia, że na środki do gry będziesz miał dwa razy więcej!!

Warunkiem koniecznym jest dokonanie rejestracji oraz przejścia procesu weryfikacji. Jednak pamiętaj, ze bukmacher przyznaje freebeta 25 PLN za samą rejestrację, o czym można przeczytać:

Musisz dokonać depozytu, a z drugiej strony bukmacher przyznaje Ci równowartość wpłaconej kwoty. Jednak należy pamiętać, że maksymalna kwota bonusu to 500 PLN. Aktywować bonus trzeba przez dokonanie obrotu całym depozytem. Musisz zagrać minimum dwa podobne kupony, gdzie na każdym kurs będzie wynosił co najmniej 2.00.

Bukmacher jak rozliczy kupnoy z wymaganym obrotem depozytu. To masz prawo obstawiać kupony już z konta bonusowego.

Śródki z konta bonusowego można wypłacić pod warunkiem, sześciokrotnego obrotu po wartości otrzymanego bonusu. Kurs łączny na kuponie musi wynosić co najmniej 2.00. Na kuponie muszą znajdować się minimum trzy zdarzenia, gdzie kurs każdego z nich nie będzie mniejszy niż 1.20.

Konto gracza jest podzielone na dwa salda. SALDO – pokazuje stan konta głównego. SALDO BONUSOWE – pokazuje stan konta bonusowego (środki, za które można zagrać, a po spełnieniu warunków obrotowych zostaną dopisane do SALDA).

Tu otworzysz legalne i darmowe konto bukmacherskie – www.Totalbet.pl!

Totalbet zezwolenie z dnia 22 marca 2018 r. nr PS4.6831.15.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.