Przed nami KSW 48, które odbędzie się w Lublinie. Z tej okazji bukmacher Forbet przewidział promocję dla swoich graczy, w której to rozdaje bonusy.

Typuj KSW i walcz o nagrody

Typuj KSW i walcz o nagrody

Akcja promocyjna jest skierowana do graczy bukmachera Forbet, którzy posiadają zweryfikowane konto u tego operatora, a także wcześniej dokonali minimum jednego depozytu.

Promocja trwa do soboty 27 kwietnia do godziny 20:00, czyli momentu rozpoczęcia się KSW 48!. Swojego udziału nie trzeba nigdzie zgłaszać, ani też się zapisywać. Warunkiem podstawowym jest właśnie zawarcia kuponu w wspomnianych wyżej godzinach. Należy pamiętać, że stawka kupony musi wynieść dokładnie 49 PLN.

Odbierz bonus od bukmachera. Kod promocji BETONLINE

Poza tym bukmacher wymaga, żeby na kuponie znalazło się dokładnie pięć typów, a wszystkie muszą pochodzić z oferty bukmachera na KSW 48. Dopuszczalne są jedynie zdarzenie dwu-drogowe, tj. 1 bądź 2. Dopuszczalne są jedynie zdarzenia przedmeczowe.

Z tej promocji są wykluczone wszystkie kupony

  • zagrane systemowo
  • zawarte za środki bonusowe

Za każdy poprawnie wytypowane zderzanie bukmacher Forbet przyzna 10 PLN. Łącznie można otrzymać 50 PLN plus ewentualną wygraną z kupony. Bonus trafi na konto gracza niezależenie od rozliczenia kupony. Trzeba również pamiętać, że bonus trafi jedynie do pierwszego kuponu spełniające powyższe warunki.

Otrzymany bonus trafi na konto gracza w formie środków bonusowych, aby je wypłacić należy dokonać czterokrotnego obrotu po kursie co najmniej 2.00.


Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.