Warto jest wiedzieć, że bukmacher STS codziennie przyznaje zwrot stawki za przegrany kupon z gier karcianych Betgames. Można tam legalnie grać w takie gry, jak poker, wojna oraz bakaret.

Poker legalnie w Polsce.

Poker legalnie w Polsce.

Z tej oferty może skorzystać każdy typer, który posiada zweryfikowane konto u legalnego bukmachera STS oraz wcześniej dokonał on minimum jednej wpłaty.

W ramach tej akcji kwalifikują się wyłącznie kupony SOLO lub AKO, na których to znajdują się same zdarzenia z Betgames, czyli gier karcianych:

  • pokera
  • wojny
  • bakaret

Minimalna stawka kuponu to 2 złote, ale każdy zakład zawarty za środki bonusowe nie bierze udziału w tej akcji.

Warto jest wiedzieć, że promocją jest objęty każdy pierwszy zakład, który spełnia powyższe warunki promocji. W razie przegranej typer otrzyma zwrot całej stawki do 20 złotych.

betclic polska bonus cashback 2020
Legalny bukmacher Betclic – kod promocyjny za darmo

STS kod promocyjny za darmo:

Bukmacher STS na start przyznaje pewne środki dla każdego nowego użytkownika. Wystarczy wyłącznie dokonać rejestracji konta i wpisać hasło „BETONLINE”. Wówczas na koncie gracza znajdzie się 29 złotych do wykorzystania na zakłady bukmacherskie.

Na kolejny bonus może liczyć każdy gracz pod warunkiem, że dokona pierwszego depozytu. Maksymalna premia do uzyskania przez graczy to aż 1200 złotych, które można wykorzystać na legalny poker online w Betgames STS.

Darmowa gotówka za obstawienie spotkań od STS

Legalny bukmacher STS oferuje graczom ciekawą promocją, jak „EXTRA 30 PLN„. W ramach tej akcji każdy gracz może liczyć na darmowe środki w wysokości 30 złotych i to co tydzień.

Te środki znajdą się na koncie gracza pod warunkiem, że typer zagra kupony za minimum 200 złotych w czasie jednego tygodnia.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.