Najnowsza promocja legalnego bukmachera Betclic jest to”Misja Kupon”. W ramach tej oferty każdy z użytkowników może liczyć na extra kasę za obstawienie meczy z piłki nożnej.

Typuj i wygrywaj więcej od Betclic Polska

Typuj i wygrywaj więcej od Betclic Polska

Trzeba powiedzieć, że na pewno jest co obstawiać z piłki nożnej, ponieważ regularnie są rozgrywane mecze w czołowych ligach, jak Premier League, Serie A, Bundeslidze, Ligue 1, czy też PKO Ekstraklasie.

W związku z tym każdy z graczy może skorzystać z promocji „Misja Kupon”, która aktywna jest do 26 września do godziny 23:59. Gracz, który chce wziąć udział w tej ofercie koniecznie musi do niej dołączyć na stronie www.Betclic.pl.

40 PLN za obstawienie meczy:

Zadaniem graczy w promocji „Misja Kupon” jest zawarcie zakładu AKO za co najmniej 20 PLN, na którym to muszą znajdować się minimum trzy zdarzenia z piłki nożnej. W dodatku mogą pochodzić zarówno z oferty przedmeczowej, ale i na żywo.

Darmowy bonus 29 PLN za rejestrację dostępny u bukmachera STS i to bez depozytu. Kod promocji BETONLINE
Darmowy bonus 29 PLN za rejestrację dostępny u bukmachera STS i to bez depozytu. Kod promocji BETONLINE

W przypadku, gdy zakład okaże się wygrany to super. Bowiem oprócz wygranej gotówki gracz będzie mógł cieszyć się z darmowych środków. A mianowicie na jego konto trafi premia o wartości 40 PLN.

Nowy kod promocyjny w Betclic:

Zakłady bukmacherskie Betclic Polska online oferują każdemu graczowi extra pakiet powitalny, w którym to można liczyć na sam start na zakład bez ryzyka. Chcąc dokonać aktywacji Cashbacka należy wpisać kod promocyjny „KOD550” w formularzu rejestracyjnym.

To sprawi, że jeśli zakład okaże się przegrany to gracz nie straci gotówki. Bowiem wówczas otrzyma zwrot całej stawka, która może wynieść maksymalnie nawet 550 PLN.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.