Bukmacher BetClic oferuje na start nowym graczom darmowy zakład bez ryzyka. Jeżeli okaże się, że pierwszy kupon został rozliczony jako przegrany to bukmacher dokona 100% zwrotu stawki. Chcąc skorzystać z tego bonusu należy wpisać kod promocyjny KOD510.

510 PLN w nowej promocji bukmachera Betclic

510 PLN w nowej promocji bukmachera Betclic

Oferta skierowana jest do wszystkich graczy, którzy wcześniej nie posiadali konta u bukmachera BetClic.

Warunki tej akcji są bardzo proste i czytelna, a co za tym nie idzie nie ma żadnych ukrytych punktów. Krok pierwszy jest to dokonanie rejestracji konta. Można to jedynie zrobić na stronie bukmachera www.betclic.pl. Ten proces nie zajmie graczom zbyt wiele minut, a poza tym nie jest on w żadnym stopniu skompilowany, gdyż wystarczy podać tam swoje podstawowe dane, jak imię czy nazwisko.

Betfan kod promocyjny
Betfan kod promocyjny

Podczas rejestracji jest bardzo ważne wpisanie kodu promocyjnego KOD510. To sprawi, że bukmacher BetClic dokona aktywacji zakładu bez ryzyka. Należy pamiętać, że później już takiej możliwości nie będzie.

Czy Betclic wymaga wpisania kodu promocyjnego na bonus?

Następnie pozostaje już tylko dokonanie wpłaty i zagranie pierwszego kuponu.

Gracz sam wybiera jakie zdarzenia znajdą się na kuponie. Bukmacher nie określa ilości zdarzeń czy ich typu.

Jeśli okaże się, że pierwszy kupon został rozliczony jako przegrany to bukmacher Betclic dokona zwrotu stawki za jaką został zagrany kupon. W razie wygranej cała kwota trafi na konto typera.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.