Obecni Klienci podmiotu hazardowego Betfan nie mają na co narzekać, jeśli chodzi właśnie o promocje. Są one bowiem naprawdę bardzo liczne. Co ważne, mogą z nich swobodnie korzystać nie tylko nowi Klienci, ale także stali użytkownicy, którzy już od pewnego czasu posiadają swoje prywatne konta bukmacherskie. Poniżej przedstawiamy kilka najważniejszych promocji, które teraz (stan na 15 kwietnia 2022 roku) są oferowane przez firmę bukmacherską Betfan.

Bonus na start – co jest aktualnie oferowane przez Betfan?

Wielu ekspertów uważa, że promocje zapewniane na start przez ten podmiot hazardowy są naprawdę godne polecenia. Warto zaznaczyć, że ta firma bukmacherska działa w 100% legalnie. Jeśli zatem miałeś jakieś obawy związane z tym aspektem, to były one bezzasadne. Po dokonaniu rejestracji możesz otrzymać m.in. cashback do 600 PLN. Chcesz zapoznać się ze wszystkimi kluczowymi zasadami tej promocji? Nie ma problemu. Należy wejść na https://sport.betfan.pl/promocje-bukmacherskie-betfan/. Są tam opisane wszystkie promocje (także ta). Wystarczy kliknąć odpowiedni odnośnik, by dowiedzieć się istotnych faktów. Warto zaznaczyć, że firma bukmacherska Betfan wymaga tutaj tylko zarejestrowania konta i wpisania kodu promocyjnego („SPORTBETFAN”). Potem należy jeszcze wpłacić depozyt (od 50 PLN do 600 PLN) i zagrać za tę kwotę. Jeśli przegrasz, to otrzymasz zwrot stawki. Maksymalny cashback to zaś dokładnie 600 PLN.

Podwojenie drugiego depozytu

Jakby tego było komuś mało, przy drugim depozycie także można zgarnąć bardzo wiele gotówki. Zaraz zaś dowiesz się o wszystkich kluczowych zagadnieniach. Należy zaznaczyć, że firma bukmacherska Betfan oferuje bonus 100% do 1000 PLN. Jakie są kluczowe warunki? Musisz wpłacić od 100 PLN do 1000 PLN. Każda wpłata z tego przedziału zostanie zdublowana. Jeśli zatem zdecydujesz się na depozyt 500 PLN, to będziesz miał finalnie 1000 PLN itd. Jakie są zaś warunki, jeśli chodzi o wykonanie obrotu? Aby móc dowolnie dysponować tymi środkami (chodzi o wypłatę), trzeba zagrać za trzykrotność otrzymanego bonusu. Masz na to dokładnie 14 dni. To tutaj nie wszystko. Do obrotu są zaliczane tylko i wyłącznie kupony akumulowane składające się minimum z trzech wydarzeń. Nie są akceptowane np. single. To znaczy możesz je obstawiać, ale stawki nie będą wliczać się na poczet bonusu. Dodatkowo kurs każdego kuponu akumulowanego nie może być niższy od 2,50. Na szczęście ogólnie te warunki nie są specjalnie wymagające. Nawet dla osób, które dopiero pierwszy raz mają do czynienia z tym zagadnieniem.

Cashout

W bukmacherze online Betfan możesz także skorzystać z tej funkcji. Czasami jest zaś ona bardzo przydatna. Lubisz obstawiać kupony akumulowane? Ostatnio zagrałeś opcję ako z pięcioma zdarzeniami? Cztery z nich już weszły? Co do piątego meczu nie jesteś zaś tak samo przekonany, jak wcześniej? Okazało się bowiem, że np. podstawowy bramkarz jest kontuzjowany? W takim położeniu możesz skorzystać z cashoutu. Twoja wygrana po wycofaniu kuponu będzie mniejsza (w porównaniu do pierwotnej wersji). Warto jednak zaznaczyć, że dzięki temu zminimalizujesz ryzyko do 0%.