Już jutro, czyli 30 sierpni rusza kolejna seria zmagań w PKO Ekstraklasie. W związku z tym bukmacher Fortuna oferuje swoich graczom promocję, w której zwiększa wygrane o 14%.

Większe wygrane o 14% u bukmachera Fortuna na zakłady z piłki nożnej

Większe wygrane o 14% u bukmachera Fortuna na zakłady z piłki nożnej

Oferta skierowana jest do wszystkich graczy, którzy posiadają aktywne konto u bukmachera Fortuna, a także wcześniej dokonali co najmniej jednej wpłaty.

Promocja aktywna jest w KAŻDY PIĄTEK, gdy swoje pojedynki rozgrywa polska Ekstraklasa.

Udziału w tej akcji nie trzeba nigdzie zgłaszać, ani tym bardziej się zapisywać. Wystarczy zagrać kupon AKO lub MAXIKOMBI w godzinach 17:00 – 18:00 i dodać do kuponu bonus kursowy „Happy Hours”.

Warto jest wiedzieć, że na kuponie muszą znajdować się co najmniej trzy zdarzenia w tym minimum jedno z piłki nożnej. Wszystkie typy na kuponie muszą pochodzić z oferty przedmeczowej.

Stawka kuponu nie może być mniejsza niż 20 PLN.

Warto jest wiedzieć, że ta promocja nie łączny się z Superofertą, Hitem Dnia oraz Bezpiecznym zakładem. Kupony, na których znajduje się bonus „Happy Hours” nie podlegają „Early Cash Out”.

Gracz, który dokonał zagrania kuponu i spełnia on powyższe warunki promocji, a poza tym został rozliczony jako wygrany to bukmacher automatycznie zwiększy mu wygraną o 14%.

betclic kod promocyjny
betclic kod promocyjny

Fortuna: jaki kod promocyjny

Warto jest wiedzieć, że bukmacher Fortuna oferuje ciekawy pakiet powitalny: freebet 20 PLN, zakład bez ryzyka oraz bonus do 1000 PLN.

Wystarczy wpisać kod promocyjny BETONLINE podczas rejestracji konta. Wówczas bukmacher aktywuje bonus powitalny.

Gracz na start otrzymuje 20 PLN w formie freebeta i to bez dokonała wpłaty. Natomiast po dokonaniu pierwszego depozytu można liczyć na pierwszy zakład bez ryzyka oraz bonus do 1000 PLN.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.