Bukmacher Forbet wprowadza kalendarz promocyjny, w którym codziennie oferuje inną promocję dla swoich graczy. Na wtorek 2 kwietnia wspomniany operator zwiększa wygrane o 12%.

Promocja bukmacherska – większa wygrana

Promocja bukmacherska – większa wygrana

Swojego udziału w promocji nie trzeba nigdzie zgłaszać, ani się zapisywać. Ponieważ każdy gracz, który ma zweryfikowane konto u bukmacher Forbet może wziąć udział w promocji.

Promocja trwa jedynie 2 kwietnia w godzinach 15:00 – 21:00. Chcąc, aby nasz kupon liczyć się w promocji to właśnie w tych godzinach musimy dokonać zawarcia kuponu.

Darmowy bonus 29 PLN za rejestrację dostępny u bukmachera STS i to bez depozytu. Kod promocji BETONLINE

Poza tym na kuponie muszą znajdować się minimum trzy zdarzenia, gdzie każde z nich będzie miało kurs nie mniejszy niż 1.30. Jednak wszystkie zdarzenia muszą pochodzić z oferty przedmeczowej bukmachera.

A jest na pewno z czego wybierać, ponieważ we wtorek rozgrywane są chociażby spotkania w ligach zachodnich jak Hiszpańska, włoska angielska.


Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.